Ferencváros – Ipress Center-Vác 25:19 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
25:19 (12:10)
Ipress Center-Vác
szerda 26.08.2015, 15:00 • Elek Gyula Aréna • Felkészülési mérkőzések

A mérkőzés végén ugyan a Ferencváros hatgólos előnynek örülhetett, de a Vác is minden elismerést megérdemel. A vendégek az első félidőben kifejezetten jól tartották magukat, sőt Bíró Blanka remeklésének köszönhetően az utolsó percekre előnnyel mehettek. A hajrában a Ferencváros háromszor is betalált, a zöld-fehérek így kétgólos előnnyel készülhettek a folytatásra.
    A második játékrészt a Vác kezdte jobban, két gyors vendéggól után egyenlő volt az állás. Ezt követően azonban az FTC sebességet váltott, a találkozó hajrájában pedig egyre inkább nőtt a különbség a két csapat között. Szucsánszkiék a legvégén hatgólos győzelemnek örülhettek.
    Köszönöm a figyelmet! (16:29:36)

Mérkőzés vége. (25:19)

60
    Az utolsó percben már egyik csapatnak sem sikerült betalálni, így az eredmény már nem változott. (25:19)

59
    Jól védekezett a Ferencváros, egyelőre nem sikerült a huszadik gólt megszerezni a Vácnak. (25:19)

58
    Jó volt a ferencvárosi blokk, a zöld-fehérek támadhattak, Pena lövését azonban Bírónak sikerült védeni. (25:19)

56
    Tovább nő a hazaiak előnye, SZEKERES is betalált a vendégek kapujába. (25:19)

55
    Mindkét oldalon kimaradt egy-egy támadás, a fővárosiak támadhatnak. (25:19)

54
    Szép játék! Pena játszotta be beállóba a labdát, SZAMORÁNSKY Bíró fölött a kapuba pörgetett. (24:19)

54
    Basic nem kímélte Szucsánszkit, két perces büntetést kapott érte. (23:19)

53
    Ami nem megy büntetőből, megy akcióból! HORNYÁK volt eredményes jobb kettőből. (23:19)

52
    A hazaiak is hétméterest dobhattak, Szekerczés lövését most viszont védte Bíró. (22:19)

51
    Büntetőhöz jutottak a váciak, Szikora nem tudott védeni. (22:19)

50
    LUKÁCS kapta a labdát jobb szélen, Bíró mellett a hosszúba lőtt. (22:18)

49
    SZUCSÁNSZKI rövid időn belül másodszor is eredményes tudott lenni. (21:18)

48
    LISCEVIC nagy kedvvel játszik, középről lőtt a hazaiak kapujába. (20:18)

48
    HORNYÁK fejezte be eredményesen a hazaiak támadását, hárommal vezet az FTC. (20:17)

47
    SZONDI bal szélről szerzett gólt, emberhátrányban szépített a Vác. (19:17)

46
    GREGORC kapott két perces büntetést, emberhátrányban támadhat a Vác. (19:16)

46
    SZUCSÁNSZKI köszöntött be középről, három ismét a különbség. (19:16)

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Tomasevics (kapusok) – Schatzl, Mód, Szekeres, Pena, Szekerczés, Cifra, Szamoránsky, Szarka, Lukács, Szucsánszki, Mészáros, Hornyák, Zácsik, Kovacsicz
    Ipress Center-Vác: Balog, Bíró (kapusok) – Gróz, Jovetic, Pelczéder, Farkas, Tóth Eszter, Liscevic, Helembai, Basic, Ertl, Szondi, Hámori, Soós, Vukcevic, Gregorc