KHL
HK Szibir Novoszibirszk – Szeversztal Cserepovec 3:2 (vége) | Barisz Asztana – Soči 3:2 (vége) | Szalavat Julajev – SZKA Szentpétervár 4:5 (hosszabbítás vége)
Traktor Cseljabinszk – Kunlun 3:2 (3:1 szétlövés után) | Lokomotiv Jaroslavl – CSZKA Moszkva 0:4 (vége) | Jokerit – Metallurg Magnyitogorszk 3:4 (1:2 szétlövés után)
AK Barsz Kazany – Spartak Moskva 4:1 (vége) | Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Vladivostok 6:1 (vége) | Torpedo Nyizsnyij Novgorod – Amur Habarovszk 2:5 (vége)
HC Dinamo Minszk – Avtomobilist Jekatyerinburg 4:6 (vége) | Dinamo Riga – Dinamo Moszkva 6:7 (hosszabbítás vége)
szétlövés vége (3:1)
Traktor Cseljabinszk
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Red Star Kunlun
szombat 15.02.2020, 13:00 • Ledová aréna Traktor • KHL
     
    Mérkőzés vége. (15:51:50)
    Jegor Stěpanov (CLJ) - 3:2
     
    A Traktor Cseljabinszk csapata nyerte a szétlövést.

    A győztes gól szerzője: JEGOR STĚPANOV.
     
    4. serie
    3:1
    Tyler WONG kihagyta.
     
    4. serie
    3:1
    Jegor STĚPANOV gólt szerzett.
     
    3. serie
    2:1
    Devante SMITH-PELLY kihagyta.
     
    3. serie
    2:1
    Lukáš SEDLÁK gólt szerzett.
     
    2. serie
    1:1
    Luke LOCKHART gólt szerzett.
     
    2. serie
    1:0
    Tomáš HYKA kihagyta.
     
    1. serie
    1:0
    Hunter SHINKARUK kihagyta.
     
    1. serie
    1:0
    Vjačeslav OSNOVIN gólt szerzett.
     
    Szétlövés kezdete.
     
    65:00
    A hosszabbítás befejeződött.
     
    60:27
    Kiállítás a Red Star Kunlun csapatánál (Luke Lockhart).
     
    60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.
     
    60:00
    Befejeződött a harmadik harmad.
     
    49:22
    Kiállítás a Traktor Cseljabinszk csapatánál (Alexandr Tridčikov).
     
    40:31
    Kiállítás a Traktor Cseljabinszk csapatánál (Tomáš Hyka).
     
    40:01
    Elkezdődött a 3. harmad.
     
    40:00
    Vége a második harmadnak.
    Gólok és gólpasszok: 9. An. Popov (Kosov, Karlin), 34. Osnovin, utolsó bünt. Stěpanov – 31. Lockhart, 32. Werek (Foo, T. Murphy)

    Szétlövés:

    1. serie:
    1:0   Vjačeslav Osnovin (CLJ)
    1:0   Hunter Shinkaruk (KUN)
    2. serie:
    1:0   Tomáš Hyka (CLJ)
    1:1   Luke Lockhart (KUN)
    3. serie:
    2:1   Lukáš Sedlák (CLJ)
    2:1   Devante Smith-Pelly (KUN)
    4. serie:
    3:1   Jegor Stěpanov (CLJ)
    3:1   Tyler Wong (KUN)


    Traktor Cseljabinszk: S. Galimov (Fedotov) – Bailen, Isajev, Borodkin, Šepelev, S. Těreščenko, Karpuchin, Jasinskij, Menšikov – Sedlák, Hyka, Calof – Karlin, Tridčikov, Kosov – An. Popov, Osnovin, Stěpanov – Bobyljov, N. Komarov, Čebykin.
    Red Star Kunlun: J. Smith (Hrubec) – Šustr, D. Osipov, T. Murphy, Chelios, Bartley, Sproul – Yip, Foo, Lockhart – Shinkaruk, Cracknell, Wong – Smith-Pelly, Magee, Werek – Kane, Brulé, Skvorcovs.

    Játékvezetők: Bondar, Odins – Vilyugin, Judin