FC Ararat – Śląsk 2:4 (vége) | Astana – Aris Soluň 2:0 (vége) | FK Ponevěž – FK Vojvodina Novi Sad 0:1 (vége)
NK Olimpija – Birkirkara 1:0 (vége) | Austria – Breidablik 1:1 (vége) | Qarabag – FC Ashdod 0:0 (vége)
RFS Riga – Puskás Akadémia FC 3:0 (vége) | Soči – Keşla FK 3:0 (vége) | KuPS – Vorskla 2:2 (vége)
Dudelange – Bohemians 0:1 (vége) | Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa 1:2 (vége) | Elfsborg – Milsami 4:0 (vége)
AEL Limassol – Vllaznia Shkodër 1:0 (vége) | FC København – Žodino 4:1 (vége) | KF Laçi – Universitatea Craiova 1:0 (vége)
Lokomotiv Plovdiv – 1. FC Slovácko 1:0 (vége) | PFC CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0 (vége) | FC Viktoria Plzen – Dinamo Brest 2:1 (vége)
Gżira United – Rijeka 0:2 (vége) | Batumi – BATE Boriszov 0:1 (vége) | CS Petrocub – Sivasspor 0:1 (vége)
Apollon Limassol – Zilina 1:3 (vége) | Riga FC – Shkëndija 2:0 (vége) | KF Teuta – Escaldes 0:2 (vége)
FC Spartak Trnava – Sepsi OSK 0:0 (vége) | Shkupi – Santa Clara 0:3 (vége) | Arda Kyrdżali – Hapoel Be’er Sheva FC 0:2 (vége)
HB Tórshavn – FK Budućnost Podgorica 4:0 (vége) | FC Basel – Partizani 3:0 (vége) | Velež Mostar – AEK Atény 2:1 (vége)
KAA Gent – Vålerenga 4:0 (vége) | Sutjeska – Maccabi Tel Aviv F.C. 0:0 (vége) | FCSB – Shakhter Karagandy 1:0 (vége)
Aberdeen FC – Häcken 5:1 (vége) | Hibernian – Santa Coloma 3:0 (vége) | Hajduk – Tobol Kostanaj 2:0 (vége)
FH Hafnarfjördur – Rosenborg BK 0:2 (vége) | Újpest FC – FC Vaduz 2:1 (vége) | Pogoń – NK Osijek 0:0 (vége)
KF Drita – Feyenoord Rotterdam 0:0 (vége) | Dundalk FC – Levadia 2:2 (vége) | Partizan – FK DAC 1904 1:0 (vége)
Salihorsk – Fola 1:2 (vége)
vége
FK Sutjeska Nikšić
0:0 (0:0)
Maccabi Tel Aviv F.C.
csütörtök 22.07.2021, 20:30 • DG Arena Lješkopolje, Podgorica • Conference League (selejtező) • Második selejtező kör
     
    Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:30 – kor kezdődik.
     
    1
    A mérkőzés elkezdődött.
     
    17
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Eden Karzev (Maccabi Tel Aviv F.C.).
     
    22
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Matan Hozez (Maccabi Tel Aviv F.C.).
     
    45+1
    Befejeződött az első félidő.
     
    46
    Elkezdődött a második félidő.
     
    55
    Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Eden Karzev (Maccabi Tel Aviv F.C.).
     
    56
    Csere a FK Sutjeska Nikšić-nél/nál: lemegy Nikola Janjić, bejön Marko Vucić.
     
    57
    Csere a Maccabi Tel Aviv F.C.-nél/nál: lemegy Matan Hozez, bejön Dan Glazer.
     
    71
    Csere a Maccabi Tel Aviv F.C.-nél/nál: lemegy Shahar Piven, bejön Maor Kandil.
    Csere a Maccabi Tel Aviv F.C.-nél/nál: lemegy Yonatan Cohen, bejön Osama Khalaila.
     
    74
    Csere a FK Sutjeska Nikšić-nél/nál: lemegy Novica Erakovic, bejön Darko Nikač.
     
    84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Dan Glazer (Maccabi Tel Aviv F.C.).
    85.
     
    86
    Csere a Maccabi Tel Aviv F.C.-nél/nál: lemegy Marko Vuković, bejön Aleksa Marušić.
     
    89
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Božo Marković (FK Sutjeska Nikšić).
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Eduardo Guerrero (Maccabi Tel Aviv F.C.).
     
    90+3
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Miloš Drinčić (FK Sutjeska Nikšić).
     
    90+6
    Mérkőzés vége. (22:23:01)
    Gólok:

    Lapok:   89. Marković (SUT), 90+3. Drinčić (SUT) – 17. Karzev (MTA), 22. Hozez (MTA), 84. Glazer (MTA), 89. Guerrero (MTA)   55. Karzev (MTA)


    Labdabirtoklás: 50 % : 50 %.
    Kaput eltaláló lövés: 2:2. Kaput el nem találó lövés: 3:4. Szögletek: 2:3. Lesek: 3:0. Szabálytalanságok: 12:17.
    FK Sutjeska Nikšić: Giljen (C) – Stijepović, Bubanja, Drinčić, Grivić – Matanović, Augusto, Erakovic (74. Nikač) – Janjić (56. Vucić), Marković, M. Vuković (86. Marušić).
    Cserék: Ličina – Drešković, Pajović, Mitrović, Nikač, Marušić, Vlahović, Zoćević, Dubljevic, D. Vuković, Vučić, Raičević.

    Maccabi Tel Aviv F.C.: Peretz – Davidzada, Baltaxa, Hernandez, Piven (71. Kandil), Geraldes – Hozez (57. Glazer), Rikan (C), Karzev, Cohen (71. Khalaila) – Guerrero.
    Cserék: Gianniotis, Yitzhak – Saborit, Nachmias, Glazer, Ben Chaim, Khalaila, Almog, Kandil, Turgeman, Shahar, Niddam.

    Játékvezetők: Jaeger – Heidenreich, Staudinger (AUT).