Shakhter Karagandy – Kolos Kovalivka 0:0 (3:1 bűnt. vége) | NK Domžale – Rosenborg BK 1:2 (vége)
NK Domžale
1:2 (1:0)
Rosenborg BK
kedd 10.08.2021, 20:00 • Stadion Stožice, Lublaň • Conference League (selejtező) • Harmadik selejtező kör

82
    Csere a NK Domžale-nél/nál: lemegy Markuś, bejön Perc.

76
    Csere a Rosenborg BK-nél/nál: lemegy Holse, bejön Skarsem.

67
    Csere a NK Domžale-nél/nál: lemegy Hodžić, bejön Žinić.
    Csere a NK Domžale-nél/nál: lemegy Poldogar, bejön Vuk.

60
    Csere a Rosenborg BK-nél/nál: lemegy Augustinsson, bejön Andersson.

58
    Csere a NK Domžale-nél/nál: lemegy Martinović, bejön Husmani.
    Csere a NK Domžale-nél/nál: lemegy Saitoski, bejön Jakupović.

46
    Csere a Rosenborg BK-nél/nál: lemegy Islamović, bejön Holm.
    Csere a Rosenborg BK-nél/nál: lemegy E.K.Ceide, bejön Vecchia.
    Csere a Rosenborg BK-nél/nál: lemegy Tagseth, bejön Tettey.
    Gólok: 34. Podlogar (Alić) – 48. Holm (Augustinsson), 86. Vecchia

Lapok:   88. Husmani (DML), 90+1. Vuk (DML), 90+3. Dobrovoljc (DML) – 59. Reitan (RSN)

Labdabirtoklás: 44 % : 56 %.
    Kaput eltaláló lövés: 3:6. Kaput el nem találó lövés: 3:3. Szögletek: 8:4. Lesek: 2:0. Szabálytalanságok: 13:10.
    NK Domžale: Mulalić – Dobrovoljc, Käit, Karić – Ibričić (C), Markuś (82. Perc), Martinović (58. Husmani) – Hodžić (67. Žinić), Alić – Saitoski (58. Jakupović), Podlogar (67. Vuk).
    Cserék: Mihelak – Žinić, Vuklišević, Pišek, Klemenčić, Adamov, Repas, Gorenc-Stanković, Perc, Jakupović, Vuk, Husmani.

Rosenborg BK: Hansen (C) – Augustinsson (60. Andersson), Hovland, Eyjölfsson, Reitan – Konradsen, Hoff, Tagseth (46. Tettey) – E.K.Ceide (46. Vecchia), Islamović (46. Holm), Holse (76. Skarsem).
    Cserék: Tangvik – Tettey, Molins, Holm, Skarsem, Vecchia, Andersson, Serbecić, M.K.Ceide.

Játékvezetők: Maresca – Costanzo, Perrotti

Nézőszám: 758
    05.08.2021
    Rosenborg BK - NK Domžale 6:1

Gólok: 7. Andersson (Holse), 23. Islamovič (Hoff), 34. Islamovič (Ceide), 40. Reitan (Ceide), 46. Islamovič (Ceide), 86. Holm (Reitan) – 45. Alič

Lapok:   78. Andersson (RSN) – 40. Vukliševič (DML), 52. Karič (DML)

Labdabirtoklás: 54 % : 46 %.