Barisz Asztana – Torpedo Nyizsnyij Novgorod 4:2 (vége) | Metallurg Magnyitogorszk – HC Dinamo Minszk 5:4 (2:0 szétlövés után) | Szalavat Julajev – Vityaz Csehov 2:3 (1:2 szétlövés után)
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – Dinamo Riga 3:2 (2:1 szétlövés után) | AK Barsz Kazany – SZKA Szentpétervár 3:4 (hosszabbítás vége) | Kunlun – Spartak Moskva 4:6 (vége)
szétlövés vége (1:2)
Szalavat Julajev
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Vityaz Csehov
csütörtök 25.11.2021, 15:00 • Ufa Arena, Ufa • KHL • . forduló
     
    Mérkőzés vége. (17:32:09)
    Niko Ojamäki (VTZ) - 2:3
     
    A Vityaz Csehov csapata nyerte a szétlövést.

    A győztes gól szerzője: NIKO OJAMÄKI.
     
    5. serie
    1:2
    Niko OJAMÄKI gólt szerzett.
     
    5. serie
    1:1
    Nikolaj KULJOMIN kihagyta.
     
    4. serie
    1:1
    Ilja ARKALOV gólt szerzett.
     
    4. serie
    1:0
    Sakari MANNINEN kihagyta.
     
    3. serie
    1:0
    Valtteri KEMILÄINEN kihagyta.
     
    3. serie
    1:0
    Markus GRANLUND kihagyta.
     
    2. serie
    1:0
    Fjodor MALYCHIN kihagyta.
     
    2. serie
    1:0
    Alexandr KADĚJKIN gólt szerzett.
     
    1. serie
    0:0
    Ivan VOLODIN kihagyta.
     
    1. serie
    0:0
    Viktor TICHONOV kihagyta.
     
    Szétlövés kezdete.
     
    65:00
    A hosszabbítás befejeződött.
     
    60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.
     
    60:00
    Befejeződött a harmadik harmad.
     
    53:33
    Kiállítás a Szalavat Julajev csapatánál (Pavel Koledov).
     
    50:49
    Kiállítás a Szalavat Julajev csapatánál.
    42:49 Ilja Arkalov (VTZ) - 2:2
    Gólok és gólpasszok: 6. V. Tichonov (Chochrjakov, Koledov), 40. Kadějkin (N. Kuljomin) – 27. Ojamäki (Malychin), 43. Arkalov, utolsó bünt. Ojamäki

    Szétlövés:

    1. serie:
    0:0   Viktor Tichonov (UFA)
    0:0   Ivan Volodin (VTZ)
    2. serie:
    1:0   Alexandr Kadějkin (UFA)
    1:0   Fjodor Malychin (VTZ)
    3. serie:
    1:0   Markus Granlund (UFA)
    1:0   Valtteri Kemiläinen (VTZ)
    4. serie:
    1:0   Sakari Manninen (UFA)
    1:1   Ilja Arkalov (VTZ)
    5. serie:
    1:1   Nikolaj Kuljomin (UFA)
    1:2   Niko Ojamäki (VTZ)


    Szalavat Julajev: Šaryčenkov (Metsola) – Viktor Antipin, Chafizullin, Koledov, Naumenkov, Zubarev, Muchamadullin, J. Birjukov – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin, Šmeljov – Baškirov, Chochrjakov, V. Tichonov – Platt, Alalykin, Sannikov – Pustozjorov.
    Vityaz Csehov: I. Ježov (Kloberdanec) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, Lisovec, K. Ljamin, Golovkov, Jepišin, Borodkin, Rydčenko – Šiksatdarov, G. Nesterov, Ojamäki – Starkov, Rasskazov, Volodin – Malychin, I. Zinčenko, Zubov – Ivaňuženkov, Arkalov, N. Gončarov.