Astana – Raków | 0:1 (vége) | | | Paide – Ararat-Armenia | 0:0 (5:3 bűnt. vége) | | | Milsami – KuPS | 1:4 (vége) |
Gabala – Fehérvár | 2:1 (vége) | | | Kisvárda FC – FK Kairat Almaty | 1:0 (vége) | | | Maccabi N. – Başakşehir | 0:1 (vége) |
Elfsborg – Molde | 1:2 (vége) | | | Niš – Gżira | 3:3 (1:3 bűnt. vége) | | | NK Olimpija – Sepsi | 2:0 (2:4 bűnt. vége) |
Lillestrøm – Seinäjoki | 5:2 (vége) | | | Slavia – St Joseph's | 7:0 (vége) | | | Riga FC – MFK Ružomberok | 2:1 (vége) |
Newtown – FC Spartak Trnava | 1:2 (vége) | | | Levadia – Paola Hibernians FC | 1:1 (vége) | | | Dinamo Bt. – Lech Poznań | 1:1 (vége) |
APOEL – Botev | 2:0 (vége) | | | Neftchi – Aris Limassol | 3:0 (vége) | | | PFC CSKA Sofia – Makedonija | 4:0 (vége) |
Viborg – Suduva | 1:0 (vége) | | | Djurgården – Rijeka | 2:0 (vége) | | | Viking FK – AC Sparta Praha | 2:1 (vége) |
FCSB – Saburtalo | 4:2 (vége) | | | Maccabi Tel Aviv F.C. – Zirä FK | 0:0 (vége) | | | Universitatea Craiova – Vllaznia Skadar | 3:0 (vége) |
PAOK – Levszki | 1:1 (vége) | | | Gdańsk – Rapid | 1:2 (vége) | | | Dinamo Minszk – Hapoel Be’er Sheva FC | 0:1 (vége) |
BSC Young Boys – FK Liepāja | 3:0 (vége) | | | Mura – St. Patrick's | 0:0 (5:6 bűnt. vége) | | | Brøndby IF – Pogoń | 4:0 (vége) |
Sligo – Motherwell | 2:0 (vége) | | | KF Drita – Antwerp | 0:2 (vége) | | | KF Laçi – CS Petrocub | 1:4 (vége) |
Shkëndija – Valmiera | 3:1 (vége) | | | Konyaspor – BATE Boriszov | 2:0 (vége) | | | FC Vaduz – FC Koper | 1:1 (hosszabbítás vége) |
FK Čukarički Stankom – Racing FC | 4:0 (vége) | | | FK Budućnost Podgorica – Breidablik | 2:1 (vége) | | | NK Osijek – Kyzylzhar | 0:2 (vége) |
Tuzla City – AZ Alkmaar | 0:4 (vége) | | | Tre Fiori – B36 Tórshavn | 0:0 (vége) | | | FK DAC 1904 – Víkingur | 2:0 (vége) |
Crusaders F.C. – FC Basel | 1:1 (vége) | | | HSK Zrinjski – Tirana | 3:2 (vége) | | | Puskás Akadémia FC – Vitória Guimares SC | 0:0 (vége) |
vége
Shkëndija Tetowo
3:1
(2:1)
FC Valmiera
Gólok:
11. Bejtulai (Hasani), 33. Doriev, 85. Ramadani (Elezi) – 25. Murata (Krollis)
Labdabirtoklás: 53 % : 47 %.
Kaput eltaláló lövés: 7:6. Kaput el nem találó lövés: 3:10. Szögletek: 10:7. Lesek: 0:0. Szabálytalanságok: 7:12.
Játékvezetők: Clancy – McGeachie, Carr (všichni Skotsko).
Nézőszám:
Lapok: 54. Hasani (SHK), 85. Ramadani (SHK) – 11. Tonisevs (VAE), 54. Fall (VAE), 61. Murata (VAE), 69. Gueye (VAE) 67. Murata (VAE)
kimaradt büntető:
Labdabirtoklás: 53 % : 47 %.
Kaput eltaláló lövés: 7:6. Kaput el nem találó lövés: 3:10. Szögletek: 10:7. Lesek: 0:0. Szabálytalanságok: 7:12.
Shkëndija Tetowo:
Zahov – Murati, Bejtulai, Cake, Neziri – R. Ramadani (71. F. Ramadani), Dita – Shala (59. Nafiu), Hasani (C) (79. Elezi), Doriev – Guri (79. Stojanovski).
Cserék: Ramani, Taleski – Nafiu, Elezi, Sadriu, Bilalli, Velija, Vondra, Manevski, Stojanovski, F. Ramadani, Gonçalves.
Trenér: Artim Shakjiri.
FC Valmiera: Matrevics – Toniševs (46. Gueye), Balodis, Yakuba, Fall (68. Birka) – Yokota (88. Silagadze), Zhelizko, Murata, Jaunzems – Mena (68. Ndoye), Krollis (C) (75. Penkevics).
Cserék: Lauva – Veips, Čudars, Vapne, Gueye, Silagadze, Pankevics, Ndoye, Birka.
Trenér: Jurģis Kalns.
Cserék: Ramani, Taleski – Nafiu, Elezi, Sadriu, Bilalli, Velija, Vondra, Manevski, Stojanovski, F. Ramadani, Gonçalves.
Trenér: Artim Shakjiri.
FC Valmiera: Matrevics – Toniševs (46. Gueye), Balodis, Yakuba, Fall (68. Birka) – Yokota (88. Silagadze), Zhelizko, Murata, Jaunzems – Mena (68. Ndoye), Krollis (C) (75. Penkevics).
Cserék: Lauva – Veips, Čudars, Vapne, Gueye, Silagadze, Pankevics, Ndoye, Birka.
Trenér: Jurģis Kalns.
Játékvezetők: Clancy – McGeachie, Carr (všichni Skotsko).
Nézőszám:
21.07.2022
Valmiera - Shkëndija 1:2
Valmiera - Shkëndija 1:2
Gólok: 45. Gueye – 9. Doriev, 63. Guri
Lapok: 80. Krollis (VAE) – 77. Sadriu (SHK)
lemegy Daisuke Yokota, bejön Luka Silagadze.
Gólszerző FLORENT RAMADANI. Assziszt: Dashmir Elezi.
lemegy Sidrit Guri, bejön Vlatko Stojanovski.
lemegy Ferhan Hasani, bejön Dashmir Elezi.
lemegy Raimonds Krollis, bejön Kristers Penkevics.
lemegy Reshat Ramadani, bejön Florent Ramadani.
lemegy Pape Yare Fall, bejön Emils Birka.
lemegy Camilo Mena, bejön Alioune Ndoye.
lemegy Adenis Shala, bejön Valmir Nafiu.
lemegy Maksims Tonisevs, bejön Djibril Gueye.
Gólszerző LJUPCHE DORIEV.