2:6
6:2
1:6
> >
Nagyon jól kezdett Bondár Anna, az első szettben nem veszített adogatást, de kétszer brékelt, 6:2-re hozta a játszmát, még ha sokáig is tartott a hosszú labdamenetek és gémek miatt.

A második játszmában 2:2 után szétesett, ezt Marine Partaud remekül kihasználta és lehengerelte 6:2-re. A döntő játszmára szerencsére kitűnően felszívta magát Bondár, 6:1-re lemosta ellenfelét, így továbbjutott!

Marine Partaud – Bondár Anna: 1-2!
2:6, 6:2, 1:6!
----
5th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit (Kemény borítás)
0:2
2:6
6:71
> >
Filipenkó Viktor kiesett a tornán, az első szettben alárendelt szerepet játszott még úgy is, hogy egyszer elvette ellenfele adogatását. A második szettben brékhátrányból kapaszkodott vissza, pedig ellenfelének meccslabdái is voltak 3:5-nél. A rövidítésben viszont mindössze egy pontot tudott nyerni a magyar fiú, így a negyedik kiemelt Danilo Petrovic végül két játszmában oldotta meg a továbbjutást.
0:2
1:6
3:6
> >
Megérdemelten nyert Argyelán Csilla, mert végig sokkal jobban játszott. A második szettben voltak rossz adogatásai, de uralta a mérkőzést ennek ellenére. Ezzel bejutott a 2. fordulóba.