3:6
7:67
1:6
> >
Egy szoros 1-2. szett után egy könnyen megnyert 3. szettel Simona Halep a Budapest Grand Prix győztese 2013-ban!
Nagyszerű mérkőzést láthattunk, 2 fáradt versenyzőtől!
Köszönöm szépen a nézők figyelmét, további kellemes időtöltést kívánok!
Bastad ATP (Salak)
2:0
7:5
6:1
> >
Carlos Berlocq megnyerte élete első tornáját, jól is játszott, de ehhez a viszonylag sima győzelemhez kellett Verdasco sok hibája is, a spanyol önmagával is küzdött, így a vereség borítékolható volt a számára.

Köszönjük figyelmüket, hamarosan kezdődik a stuttgarti ATP-döntő, kísérjék figyelemmel azt is!
Stuttgart ATP (Füves)
2:1
5:7
6:4
6:4
> >
Az első szett elveszítése után sem adta fel Fognini a mérkőzést, és szívós munkával kiharcolta a döntő szettet, majd ott is diadalmaskodni tudott.
Kohlschreiber a második szett végétől egyre idegesebben és türelmetlenebbül teniszezett, és valahol várható volt, hogy ennek nem lesz jó vége.
A stuttgarti ATP 250-es verseny bajnoka tehát 2013-ban az olasz Fabio Fognini!
> >
Nicolas Mahut azok után, hogy pár hete megnyerte első tornáját, ismét döntőbe jut füves pályán, sima győzelmet aratott Michael Russell fölött.

Az ellenfele a most zajló és általunk is közvetített másik elődöntő győztese lesz: Llyeton Hewitt, vagy John Isner.