2:0
6:0
6:0
> >
Az elsőt kihasználja Ekaterine. Ezzel 6-0, 6-0-ra veri Argyelán Csillát a tornán harmadik helyen kiemelt grúz lány! Csillának ma nagyon nem ment, sokat hibázott és ellenfele ezt kegyetlenül kihasználta.
1:2
6:4
5:7
3:6
> >
Nem sikerült a bravúr a magyar lánynak és nem jutott fel a főtáblára, miután több mérkőzés labdája is volt, megingott a keze és a végére már nagyon elfáradt, így a jobb és a koncentráltabb Francoise Abanda jutott fel az amerikai torna főtáblájára.
Croatia F1 Futures - Zágráb (Kemény borítás)
2:0
6:4
7:63
> >
Nem volt egyszerű meccs ez, az első szettben jókor jutott előnybe Levente, de a másodikban háromszor is elvették egymás adogatását, nagy izgalmak közepette jutottak el a rövidítésig, de ezt a magyar játékos bírta jobban idegekkel, ő jutott a második fordulóba.
0:2
3:6
4:6
> >
Madarász Gergely nehéz ellenfelet kapott az első fordulóban, és bár jól tartotta magát szinte végig, nem nagyon volt esélye ezen a mérkőzésen.