6:3
1:6
3:6
> >
Filipenko Viktor 6-3, 1-6, 3-6 arányban alul marad a szerb Danilo Petrovic ellen, ezzel már a torna első fordulójában búcsúzik a magyar játékos!
0:2
1:6
2:6
> >
Gödry igen jól kezdte az összecsapást, nagyon gyorsan 3:1-re elhúzott, majd a következő három gémet is behúzva, dupla brékelőnnyel nyerte az első játszmát 6:1 arányban.

A második játszmában is gyorsan brékelőnybe került Levente, ám 2:0-s vezetését nagyon gyorsan elvesztette, egyenlített a horvát fiú. Ekkor félő volt, hogy Levente hullámvölgye hosszú lesz, de aztán honfitársunk megrázta magát és már nem is engedett több játékot ellenfelének. Igaz, volt, hogy 40-30-ról fordított meg fogadójátékot, volt, hogy bréklabdát kellett hárítania a saját szervájánál, de onnantól Ritz már nem nyert gémet. 6:2 arányban húzta be a második játszmát is Gödry.

> >
Megérdemelten nyert a kissé fiatalabb Heil, az elejétől kezdve okosan és jól játszott, végig kézben tartotta a mérkőzést.
2:0
6:4
7:5
> >
Idegtépő volt a mérkőzés, rengeteg oda-vissza brékelés történt, előbb Barzó került előnybe, majd fordított Curovic, lendületbe jött, de Lilla időben összeszedte magát, megfordította újra az első szettet, végül 6:4-gyel behúzta.

A második játszmában borzalmasan rosszul kezdett Lilla, 3:0-ra vezetett már dupla brékelőnnyel a szerb lány és adogathatott. Senki nem hitte volna akkor, hogy onnantól már csak egy gémet fog nyerni, míg Barzó hatot!
Többször is elvették egymás szerváját, Lilla összesen hétszer brékelt, Tamara Curovic pedig ötször.

A mérkőzés végén, kulcsfontosságú pillanatban Barzó ismét el tudta venni ellenfele szerváját, és ez a brék egyben a mérkőzés megnyerését is jelentette.

Fontos kiemelni, hogy Barzó Lilla hétből mind a hét bréklabdáját kihasználta, 100%-kal zárta ezeket a lehetőségeit, ez nagyon sokat jelentett a végelszámolásnál. Szép volt, Lilla!

> >
Totka Naomi végig hátrányban játszott a mérkőzésen, éés hiába hárított mérkőzéslabdát és jött vissza dupla brékhátrányból a második szettben, 6:5-nél semmire bukta el az adogatását,így kiesett a versenyből.
0:2
6:75
4:6
> >
Lukács Vanda 7-6(5), 6-4 arányban legyőzi olasz ellenfelét a Duino Aurisina-i ITF-verseny első fordulójában. A magyar játékos mérkőzése cseppet sem volt sima, az első szettben csak tiebreakben bizonyult jobban Ferrandonál.
A következő fordulóban a 3. helyen kiemelt Vanda még mindenképpen nem rangsorolt vetélytárssal néz majd szembe.