2:0
6:1
6:0
> >
Kevesebb, mint egy óra alatt elveszíti első mérkőzését a magyar csapat a FED Cup sorozat csoportkörében a szerbek ellen: Gálfi Dalma 6-1, 6-0-ra kap ki Ivana Jorovictól.
Pedig nem indult ennyire simának a mérkőzés, ám Dalmának most csak ennyire futotta. Bízzunk a sikeresebb folytatásban!
2:1
7:66
0:6
7:65
> >
Sajnos Babos Timi elbukta ezt a nagyon fontos mérkőzést, két nagyon szoros rövidítésben is jobbnak bizonyult a szerb lány, pedig a második szettben kapott Timitől egy bagelt.

Sajnos ez egy ilyen játék, a fontos pontokat kell megnyerni.

Ezzel a szerb csapat megnyerte a csoportot, a páros meccs eredményétől függetlenül.
ITF Antalya (Salak)
1:2
5:7
6:4
3:6
> >
Nagyot küzdött a selejtezőből főtáblára jutott Stolmár Rebeka a 6. kiemelt, nála tizenkét évvel idősebb Miki Miyamura ellen, de nem sikerül a bravúr, így a negyeddöntőbe a japán játékos jut be.
Az első szettben háromszor (!) is break előnyben játszhatott a magyar lány, ám egyszer sem tudta megerősíteni azt, végül még tiebreak sem lett a dologból (5-7).
A második játszmában 3-3-nál sikerül elvenni Miyamura adogatását, onnantól pedig Rebeka szépen végigvitte a szettet (6-4).
A döntő játszma aztán rémálomszerűen kezdődött (1-5), innen még feljött valamennyire Stolmár (3-5), ám a végén Miyamura kiszerválta a mérkőzést (3-6).
Köszönjük a megtisztelő figyelmüket!
2:0
6:0
6:0
> >
A tegnapi, döntő szett rövidítésben eldőlt meccs után ma 50 perc alatt megoldja a továbbjutást Vanda, nem volt vele egy súlycsoportban a német ellenfele. Holnap a negyeddöntő jön, ott várhatóan a második kiemelt Iva Mekovec vár Vandára.
1:2
4:6
6:4
1:6
> >
Két ellentétes játszma után a döntő szettben sajnos nem volt esélye Barzó Lillának, a jóval esélyesebb, harmadik kiemelt Alyona Sotnikova könnyedén fejezte be a meccset, ő jut a negyeddöntőbe.
1:2
6:4
6:72
2:6
> >
Az első szettben kétszer bukták Timiék az adogatásukat, és a másodikban a szerbek a győzelemért adogattak, de visszabrékeltek Timiék, és a rövidítést könnyedén hozták utána. A döntő szettben egy darabig tartották a lépést a szerbek, de 3:2 után ellenállhatatlanul játszott a magyar páros, így a párharcban szépíteni tudtak, 2:1-re nyertek végül a szerbek, így ők a csoportelsők.

Holnap a mieink az osztrákokkal találkoznak, egy győzelemmel elkerülnék, hogy a kiesés elkerüléséért kelljen játszaniuk szombaton, a tét tehát így is meglesz.