0:2
1:6
4:6
> >
Végül nyert a jobban játszó orosz lány. Barzó jól küzdött a 2. szettben, és vezetett is, de az adogatásokkal nem tudott élni. Sok hibával fizetett így és gyors vereség lett a vége.
1:2
4:6
6:2
5:7
> >
Egy elképesztően maratoni meccsen (5 óra 22 perc) szenvedett vereséget Lukács Vanda annak ellenére, hogy 120 pontot nyert meg, ellenfele csak 119-et. Három szettben továbbjutott Diana Buzean, Lukács kiesett.
> >
Stolmár végül simán nyerte a meccset idősebb ellenfele ellen. Zimmerman már az elején is rosszul játszott, csak 1-1 jó megoldása volt. A magyar lány végig remekül koncentrált, a fontos pontokat is szinte mind megnyerte.
ITF Nagyszombat (Kemény borítás)
2:0
6:0
6:2
> >
Jani Réka könnyed győzelemmel kezdett első kiemeltként a nagyszombati fedett pályás tornán, a 17 esztendős hazai ellenfele nem nehezítette meg a dolgát, bár a magyar lány egyszer elveszítette az adogatását, az is bőven belefért. Sajnos a mérkőzést teljes egészében az eredményközlés hibája miatt nem tudtuk közvetíteni, a végeredmény tehát:

Jani Réka – Martina Okalova: 6:0, 6:2