1:0
6:3ret
> >
Hivatalosan is megerősítették, miszerint Pirazhenka feladta a küzdelmet, Jani az elődöntőben.
Remekül kezdte Jani Réka a mérkőzést, gyorsan elvette Pirazhenka adogatását, de a brékelőny azonnal el is szállt, mert semmire elvesztette a saját szerváját.

Egyszer 15-40-nél kis híján brékhátrányba került Réka, de megfordította azt a gémet, a következőben pedig már 4:3 volt a magyar lány javára brékelőnnyel. Hozta a saját szerváját is nagy harc árán, majd ismét el tudta venni az orosz adogatását, ezzel hozta is az első szettet. Összesen háromszor bukta a szerváját Pirazhenka az első játszmában, Jani pedig egyszer.

A folytatásra végül nem került sor, Pirazhenka megsérült és feladta a mérkőzést, így Jani 6:3-mal jutott az elődöntőbe Törökországban.

Jani Réka-Luca – Sviatlana Pirazhenka: 6:3-nál Pirazhenka feladta!
> >
Az első szettet két brékváltással kezdték a játékosok, de utána Albot kihasználta Gábor első megingását, előnybe került. A második szettben lényegesen biztosabban játszott a moldáv, sokat rontott Borsos. A harmadik játszmát is brékkel kezdte a moldáv, de Gábor feljavult, visszabrékelt, ám a végjátékbban hiába hárított bréklabdákat, 5:5-nél bukta az adogatását, ez végzetesnek bizonyult.

Ezzel Moldova vezet 1:0-ra Magyarország ellen, Fucsovics Mártonra vár az egyenlítés, 16:50-kor kezdődik a mérkőzés!
3:0
6:0
6:2
6:3
> >
Fucsovics Marci átérezte a felelősségét, a hátrányba került magyar csapat második meccsét rendkívül magabiztos játékkal egy rövid kihagyással is simán nyerte, nem fért kétség hozzá, hogy sokkal jobb játékos, mint ellenfele.

Holnap 13 órakor a páros mérkőzés következik Gödry Leventével az oldalán lép pályára Fucsovics Márton, rendkívül fontos összecsapás lesz az, tartsanak velünk akkor is!