0:2
4:6
4:6
> >
Gálfi Dalma brékhátrányból jött vissza az első szettben, 3:4-ről fordított, majd brékelőnybe került a második szettben is, ezt leadta, de 5:3-nál adogathatott a meccsért, mérkőzéslabdát is eltékozolt, de végül 5:4-nél semmire vette el az olasz ellenfele adogatását, így végül ő jut a második fordulóba. Ezt a mérkőzést eredetileg hétfőn rendezték volna, az esőzés miatt halasztották mára, de ez nem zavarta meg a magyar lányt, aki rosszul kezdett, de gyorsan magára talált, magabiztos győzelmet aratott végül.
ITF Orlando (Salak)
0:2
5:7
1:6
> >
3:1-re még Sofie Oyen vezetett a mérkőzés elején, de akkor is érezhető volt, hogy Stollárnak van keresnivalója. Kemény munkával előbb egyenlített, majd a legjobb pillanatban elvette ismét Oyen adogatását és megnyerte az első szettet 7:5 arányban!

A második játszmát Fanni villámrajttal kezdte és 4:0-ra elhúzott. Ugyan az egyik brékelőnyét elbukta, de 5:1-re ismét a magyar lány vezetett, mert a belga játékos harmadszor is bukta a saját szerváját. Az utolsó döntő gémben pedig ugyan bréklabdákat kellett hárítania Fanninak, de végül megfordította ezt a játékot is és az első mérkőzéslabdát kihasználva 6:1-re megnyerte a második szettet is és továbbjutott a második fordulóba Floridában!

> >
Papi Claudia belekóstolt a profi életbe, a mai próbálkozás csak mérsékelt sikert hozott. Összesen hat bréklabdája volt Claudiának, ezeket kihasználatlanul hagyta, néhány labdája volt még a saját adogatása megnyerésére is, de ezeknél is mindig visszafordította a játékot Ola Abou Zekry.

A második szettben 2:0 után már úgy tűnt, fel is adta a küzdelmet Papi Claudia, az egyiptomi szinte semmilyen ellenállásba nem ütközött és végül a becsületgém sem sikerült. Továbbjutott Ola Abou Zekry a második fordulóba.

Ola Abou Zekry – Papi Claudia: 2-0!