0:2
1:6
2:6
> >
Nagyon könnyen, adogatójátékot sem veszítve jutnak a Miami Open páros elődöntőjébe Babos Timiék, csak a meccs első játékában jöttek zavarba, de a bréklabdákat akkor is hárították, és utána adogatóként (is) megállíthatatlanok voltak. Az elődöntőben nagy eséllyel a korábbi világelső Martina Hingis és indiai partnere, Sania Mirza lehet az ellenfelük, nem akármilyen mérkőzés lehet abból.
ITF Manama (Kemény borítás)
0:2
1:6
4:6
> >
Alig egy órás küzdelmet követően szomorúan konstatálhatjuk, hogy hiába emelték ki Totka Naomit a bahreini tenisztornán elsőként, mégis már az első fordulóban búcsúzott. Kiemelést nem kapó német ellenfele, Vivian Heisen végig sokkal jobban játszott, az első szettet könnyen és gyorsan söpörte be 6:1 arányban.

A második játszma elején újítani tudott Totka és 4:1-re elhúzott brékelőnyben. Nem sikerült azonban az 5:1, feltámadt Vivian Heisen, zsinórban öt gémet nyerve simán fordított és megnyerte a mérkőzést.

> >
Barzó Lilla magabiztosan, 6-2, 6-3-ra győzi le az orosz Ksenija Sharifova-t a pula-i ITF-torna 1. fordulójában.
A kiemelés nélkül szereplő magyar játékos nagy valószínűség szerint a következő körben az 1. kiemelt Gorgodze ellen fog pályára lépni, szurkoljanak akkor is velünk!