Több esőszünet miatt két naposra nyúlt találkozót nyer meg Argyelán Csilla, esélyeshez méltó játékkal, esélye sem volt Dejana Radanovicnak ellene.
6:3
3:6
0:6
> >
Az első szettben Lilla tudta hozni először az adogatását, ez akkor döntőnek bizonyult, de a másodikban már sokkal jobban játszott az olasz, meg is törte a magyar lány ellenállását, aki már játékot sem tudott nyerni a döntő szettben, így a múlt heti elődöntő után már a második fordulóban kénytelen búcsúzni.
Antalya - Women (Kemény borítás)
0:2
2:6
5:7
> >
Az első szettben bréklabdához sem jutott az olasz, Vanda viszont kétszer vette el az adogatását, megérdemelten került előnybe. A második szett elején brékelt az olasz, de 4:3 után egyenlíteni tudott Vanda, 5:4-nél is voltak meccslabdái, végül 6:5-nél a negyedik esélyével már élt, így övé a győzelem!
ITF - Dijon (Kemény borítás)
0:2
3:6
0:6
> >
Az első játszmában Gálfi remekül adogatott. 7 ásza mellett, mindössze csak 1 kettős hibát ütött, ezzel szemben Alexandrova 6 kettős hibát is ajándékozott Gálfinak, így kétszer is sikerült a magyar lánynak brékelnie az oroszt.
4-2-nél Alexandrova bár egyszer tudta brékelni Dalmát, ez sem tudta megállítani és a következő két játékot magabiztos játékkal nyerte meg.

A második játszmában továbbra is jól adogatott Dalma, háromszor brékelte le ellenfelét és mindössze egyetlen egy bréklabdát engedélyezett az orosznak, de azt is hárította, így nagyszerű játékkal 6-0-ra nyerte meg szettet.

Gálfi Dalma ezzel bejut a franciaországi torna negyeddöntőjébe.

Köszönjük figyelmeteket, tartsatok velünk legközelebb is!
2:0
6:4
6:2
> >
A negyedik mérkőzéslabdát már értékesíti Jani Réka-Luca és végül a meccs elejéhez képest meglepően könnyedén, 6:4, 6:2 arányban kiveri a kiemelés alapján esélyesebbnek tartott Amandine Hesset és továbbjut a chiassoi tenisztorna harmadik fordulójába!

Jani Réka-Luca – Amandine Hesse: 2:0!