0:2
4:6
3:6
> >
Bondár kiválóan kezdte a mérkőzést, gyorsan brékelőnybe került. Ugyan sokszor került bajba az adogatásainál, de összességében egyszer sem vesztette el a szerváját Bondár Anna, így az első szettet kiszerválta és 6:4 arányban hozta.

A második játszmában is gyorsan brékelőnybe került Anna és bár itt is voltak időnként bréklabdái Dejana Radanovicnak, egyiket sem tudta értékesíteni. Anna végül harmadszor is elvette a szerb lány adogatását, ez pedig már a mérkőzés megnyerését jelentette számára.

> >
Az első szettben dupla brékhátrányból vissza tudott jönni Timi, de a kolumbiai a szimpla brékelőnyét meg tudta tartani. A másodikban 5:3-nál a meccsért adogatott Duque-Marino, de Timi visszabrékelt, és a rövidítésben meccslabdákat hárítva ki is tudott egyenlíteni. A szünetben ápolták Duque-Marinót, a vérnyomását, és a lázát mérték, pirulát is kapott, és három bréklabdával indította Timi a döntő szettet. De ezeket hárította a kolumbiai, és adogatóként nem jött zavarna, ahogy Timi sem, egészen 3:4-ig, akkor viszont semmire bukta a szervajátékát, és hiába hárított fogadóként is meccslabdákat, Duque-Marino végül hozta az adogatójátékát, és ezzel a meccset is, 2 óra 11 perc nettó játékidő alatt.

Hetedik kiemeltként nem volt szerencséje Babos Timinek, hogy egy korábbi itteni győztessel kellett játszania az első fordulóban, aki ráadásul bogotai, talán ez is segítette abban, hogy átlendüljön ami egyenlítését követően a holtponton, és továbbjusson a következő fordulóba.