0:2
2:6
0:6
> >
Magabiztos győzelem a negyeddöntőben Bondár Annától, igaz,m hogy az első szettben a saját adogatójátékai általában szorosak voltak, de a fontos pontokat szinte mindig ő nyerte, ott van a torna holnapi elődöntőjében!
2:0
6:0
6:3
> >
Hengerelve kezdte az összecsapást Cristina Sanchez-Quintanar, nagyon gyorsan elhúzott dupla brékelőnnyel, majd a későbbiekben sem hagyta érvényesülni Argyelánt és még a becsületgém sem jött össze a magyar lánynak. 6:0.

A második játszma is hasonlóan indult, de 3:0 után végre meglett a becsületjáték Csillának. 4:1 után azonban sikerült 4:3-ra zárkóznia Csillának, felvillant a remény, de ezt gyorsan eloszlatta Sanchez-Quintanar két semmire megnyert játékkal, így a második szettet is bezsebelte 6:3 arányban. Csilla kiesik a negyeddöntőben, Sanchez-Quintanar az elődöntőbe jutott.

Cristina Sanchez-Quintanar – Argyelán Csilla: 2-0!
6:0, 6:3!
----
2:0
6:2
6:1
> >
Gálfi Dalma elveszítette a negyeddöntőt, és sajnos viszonylag simán. Az első szettben 2:2-ig tartotta a lépést cseh ellenfelével, utána is játszott szoros játékokat, de nagy volt az adogatójátékain a nyomás végig, és ezt nem bírta el a magyar lány, a négy évvel idősebb Gabriela Pantuckova ennyivel rutinosabb, harmadik kiemeltként biztosítja a megérdemelt helyét az elődöntőben.
ITF Dakar (Kemény borítás)
2:1
6:1
3:6
6:4
> >
Jani Réka sajnos nem jut az elődöntőbe az egyiptomi ITF-tornán, az első szettet váratlanul könnyen veszítette el, majd a második elején feltámadt, és egyenlíteni tudott. Sőt, a döntő szettben brékelőnyben volt 4:3-nál, de onnan már nem tudott játékot nyerni, így a szlovák Tereza Mihalikova lép tovább.
0:2
2:6
0:6
> >
Sajnos Totka Naomi hetedik kiemeltként sem tudott ellenfele lenni a második helyen kiemelt franciának, az első szettben még szoros játékokra tudta kényszeríteni De Bernardit, aki a másodikban már tetszés érte el pontjait, játékos sem engedélyezett a magyar lánynak, így ő jut az elődöntőbe.