2:0
6:4
6:2
> >
Ahogy egy héttel ezelőtt egy másik tornán az elődöntőben, itt a negyeddöntőben kap ki Totka Naomi izraeli ellenfelétől, de most kevés esélye volt a győzelemre.

Az első szettben háromszor vette el Naomi adogatását a hazai játékos, és ebbe még az is belefért, hogy ő is elveszítse kétszer a sajátját, gond nélkül került előnybe.

A második szettet már brékkel indította Lankri, 4:0-nál mutatott életjeleket Naomi, de megszorítani már nem tudta ellenfelét, így búcsúzik a tornától.
0:2
3:6
4:6
> >
Nagyszerű fogadás Janitól, ezzel a tenyeresével megnyeri a mérkőzést!
2:0
6:1
6:0
> >
Stollár rosszul kezdte a mérkőzést, rögtön az első adogatójátékát simán elvesztette. Brékelőnnyel vezetett Janja Kovacsevics, de ekkor még nem is sejthettük, hogy a szerb lány az egész mérkőzésen több játékot már nem is nyer meg. Márpedig ez történt.

Fanni nagyon gyorsan fordított, majd könnyed és gyors játékokkal lehengerelve ellenfelét 6:1 arányban nyerte az első szettet. A második sem alakult szorosabban. Bár volt, hogy Kovacevic egyszer közel került a bréklabdához, azt végül nem érte el. Stollár 6:0-ra söpörte be a második szettet is igen gyorsan, az egész mérkőzés 45 percig tartott csak. Ami kirívó és hihetetlen, hogy ilyen rövid idő alatt is Janja Kovacsevics 14 (!) kettős hibát ütött, ász nélkül. Ez az egyébként sem nagy esélyeit drasztikusan lecsökkentette, ez nem az ő napja volt. Annál inkább Stollár Fannié, aki így lazán csusszant be a negyeddöntőbe Nagyszebenben.

Stollár Fanni – Janja Kovacsevics: 2-0!