2:6
6:2
6:3
> >
Stolmár Rebeka három szettben szenved vereséget horvát ellenfelétől a Bol-ban megrendezett ITF-torna első fordulójában.

Jól indult pedig a mérkőzés a magyar hölgy szempontjából, magabiztos játékkal behúzta az első szettet (2-6), és a második játszma elején is tartotta ellenfelével a lépést (2-2), ám ezt követően Drazic zsinórban megnyert négy játéka a döntő szettet jelentette (6-2). A harmadik játszma pocsékul kezdődött, 3-0-nál dupla break előnyben adogathatott a hazai pályán játszó hölgy, de ekkor Rebeka megtáltosodott, és kiegyenlített (3-3). Már éppen kezdtünk örülni, amikor újabb fordulatot vett a találkozó és Mariana Drazic ellentmondást nem tűrően behúzta a maradék összes játékot (6-3), ezzel eldöntve a továbbjutás kérdését.
0:2
0:6
1:6
> >
2012-höz hasonlóan ismét csak egy játékot tud nyerni a Roland Garros főtábláján Babos Tímea. Kemény ellenfele volt, nem is igazi salakos tenisz zajlott, sok nyerő ütés mellé sok ki nem kényszerített hiba, amiben sajnos Timi jeleskedett, egy bréklabdája volt összesen, azzal nem tudott élni, míg a német hatszor brékelte őt.

Nagy volt a különbség a két játékos között, talán Timi törekedhetett volna jobban a játékban tartani a labdát, de egyesben itt a búcsú, marad a páros, ahol akár a győzelemre is esélyes lehet Kristina Mladenoviccsal az oldalán, sőt vegyes párosban is reménykedhet egy jó szereplésben.