2:0
6:1
6:1
> >
Bukta Ágnes ma kiváló fogadójátékának köszönheti elsősorban, hogy két sima szettben sikerült kivernie a szlovák színekben versenyző Barbara Kötelesovát. Kötelesova egyetlen egyszer tudta csak megnyerni a saját adogatását, két nyert gémjéből az egyik Bukta elnyert adogatása volt még az elején.

Ági 53 labdamenetet nyert, Kötelesova mindössze 22-t, így kétség sem férhet, hogy az a játékos jutott tovább, aki ma sokkal jobb volt. Ági hatszor is el tudta venni a szlovák lány adogatását, aki nevéből ítélve magyar felmenőkkel rendelkezik. Bukta készülhet a negyeddöntőre.

> >
Heroikus küzdelemben győzi le brazil ellenfelét Fucsovics Márton, és jut be a prágai ATP Challenger 3. fordulójába.
Az első szettet nagyon elrontotta a magyar játékos, 5-1-nél a játszmáért szerválhatott, ehhez képest ki tudta harcolni a rövidítést Rogerio Dutra Da Silva, amit nem mindennapi játék után 11-9-re meg is nyert a dél-amerikai.
A második szett volt a "legsimább", itt Marci kivételesen végig tudta vinni break előnyét.
A döntő játszmában 5-5-ig fej-fej mellett haladtak a felek, ekkor Marci elvette Silva adogatását, és az utolsó játékot love game-el abszolválta.
Da Silva hét(!) játszmalabdát hárított a mérkőzésen.
ITF, Banja Luka (Salak)
1:2
1:6
7:5
5:7
> >
Alig több mint félóra alatt behúzta az első szettet a magyar lány, 5:0-nál elveszítette az adogatását, de ez is bőven belefért, fogadóként sikerült kihasználnia a második játszmalabdáját.

Majd brékelőnyben kezdte a következő szettet, szerválhatott a győzelemért, sőt meccslabdája is volt, de végül elveszítette a játszmát.

A döntő szettben is 3:0-ra vezetett már, de kiegyenlített a bosnyák, 4:3-nál újra brékelt Csilla, de nem tudta kiszerválni másodszorra sem a meccset. Fogadóként volt szerencsésebb, 6:5-nél már nem bírta idegekkel az ellenfele – aki egyébként is ütött 16 kettős hibát – és így Csilla jut a második fordulóba. Harmadik kiemeltként nagyon megszenvedett az idén még nyeretlen hazai játékossal.
0:2
3:6
1:6
> >
Nagyon könnyedén, 6-3, 6-1-re legyőzi madagaszkári ellenfelét a 2. helyen kiemelt Barzó Lilla, ezzel a magyar játékos bejut az antananarivoi ITF-verseny 3. fordulójába.