80:85
(13:19, 37:40, 63:62)
> >
Nagyszerű mérkőzésen szolnoki győzelem született. Volt tartása a Szolnoknak, hiszen sokáig vezetett, de a harmadik negyedben átvette az irányítást a Mega Vizura. A negyedik játékrészben az Olaj fordítani tudott és a végjátékban 80:80 után az utolsó két percben eldöntötte a meccset.
A szolnokiaknál Brkic(18 pont), Lóránt(18 p) és Vojvoda(14 p) remekelt. Brkic az utolsó negyedben szinte egyedül tartotta meccsben az Olajt a tripláival, amelyek közül 8-ból 5 bement. Vojvoda a harmadik negyedben volt vezér, Lóránt pedig végig kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott.
A Mega Vizura fiataljai közül Miljenovic nyújtott kiemelkedőt a maga 17 pontjával, sokat fogunk még róla hallani.

Mindkét csapat 4:4-es mérleggel áll 8 kör után az Adria Ligában.

Mega Vizura – Szolnoki Olaj 80:85

71:79
(16:24, 47:36, 55:52, 65:65)
hosszabbítás vége
> >
Jobban kezdték a hosszabbítást a vendégek. A pécsiek keze döntő helyzetekben remegett meg, ennek köszönhető mai vereségük. a vendégek tehát továbbra is 100%-osak a bajnokságban. A pécsiek alakuló, formálódó csapatának sem kell szégyenkeznie.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is!

PEAC-Pécs – UNIQA Euroleasing Sopron 71:79