Queens Park Rangers – Norwich 0:0 (vége) | Newcastle United – Chelsea F.C. 3:2 (vége) | Arsenal FC – Stoke City 1:0 (vége)
West Ham United – Swansea City 1:0 (vége) | Everton FC – Aston Villa FC 3:3 (vége) | Reading FC – Sunderland AFC 2:1 (vége)
Wigan Athletic – Southampton FC 2:2 (vége) | Fulham FC – Manchester United 0:1 (vége)
Newcastle United
3:2 (1:0)
Chelsea Football Club
szombat 02.02.2013, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Barclays Premier League

Micsoda második félidőt láthattak a nézők! 1:0-as fordulás után Lampard és Mata bombagóljaival fordított a Chelsea, majd jött Sissoko kétszer, és az első hazai meccsén rögtön két góllal mutatkozott be a közönségnek!
    A döntetlen talán igazságosabb eredmény lett volna, de a focit gólra játsszák, és ebből ma a szarkák szereztek többet!
    Torres újfent nem váltotta meg a világot, rá kellene már jönni végre, hogy nem pusztán formahanyatlásról van szó. A vendégektől a három bekapott gól ellenére dicsérhetjük Petr Ceht, aki csapata egyik legjobbja volt ma.
    A Newcastle ezzel a győzelemmel marad a 15., a Chelsea pedig a veresége ellenére marad a 3. helyen (18:01:30)

94
    Lampard lövése vágódik le, tizenegyest reklamálnak a kékek!

90
    4 perc lesz a hosszabbítás

90
    A Newcastle gólt szerzett!

GÓÓÓL! Micsoda fordulatok a meccsen! Újra vezet a Newcastle! MOUSSA SISSOKO egy vissza tett labdát lő el laposan 17 méterről, vissza a rövidbe! Cech-nek esélye sem volt a védésre!

89
    A hazaiak tartják a labdát a kékek térfelén

88
    Ramires lő 35-40 méterről, nagyon fölé megy a kísérlet

88
    Szabadrúgás a kékeknek 35 méterre a hazai kaputól, Lampard vagy Mata ívelhet középre