Queens Park Rangers – Norwich 0:0 (vége) | Newcastle United – Chelsea F.C. 3:2 (vége) | Arsenal FC – Stoke City 1:0 (vége)
West Ham United – Swansea City 1:0 (vége) | Everton FC – Aston Villa FC 3:3 (vége) | Reading FC – Sunderland AFC 2:1 (vége)
Wigan Athletic – Southampton FC 2:2 (vége) | Fulham FC – Manchester United 0:1 (vége)

Sárgalapok: 1/3. (17:56:45)

Reading otthon tartotta a 3 pontot. Jó meccset láthattunk , ahol mindkét csapat küzdött a pontokért. Az elsö félidöben a hazaiak gyorsan megszerezték a vezetést majd a 29. percben a Sunderland kiegyenlített tizenegyesböl. Második félidö még gyorsabban zajlott mint az elsö, de csak a 85. percben látahttunk egy gólt, amivel megszerezték a vezetést a hazaiak.

90+3
    Reading ünnepelhet 2:1 es arányban gyözött.

90+2
    Sunderland játékosai teljes létszámmal Rederici kapuja elött.

90+1
    Reading kíválóan védekezik, eltudják rúgni a labdát.

90
    Játékvezetö 3 percet hosszabbít.

90
    Szögletet rúghat a Sunderland.

88
    Beállt védekezni a hazai Reading és próbálja kivédekezni a Sunderland nyomását.

87
    Kelly szerelte Grahamt, Sunderland támadhat tovább.

85
    A Reading gólt szerzett!
    Harte fantasztikusan csavarta be a labdát a tizenhatosba, majd JIMMY KEBE csúsztatta fejjel a kapuba a labdát.

84
    A másik térfélen Le Fondre harcolt ki egy szabadrúgást.

83
    Szögletböl veszélyeztetett a Sunderland. Harte fejéröl éppen csak a kapufölé szállt a labda.

82
    A becserélt Graham egy jó beadást követöen a védöbe fejelt. Szöglet következik.

81
    Vendégek nyomását N'Diaye fejezte be, de a védöhálóba lötte a labdát.

80
    Stephane Sessegnon lejön és feljön Danny Graham.

79
    Most a vendégek kerülnek nyomás alá.

78
    Rossz passz a vendég Johnsonnál és a játék újra Mignolet kapuja elött.

76
    Parádésen fejezett be Le Fondre , de Mignolet vetödve védett.

75
    Hazai Blackman futot el és harcolta ki a szögletet.

74
    Sunderland tovább támad és igyekeznek áttvenni a vezetést.

72
    Ismét cserélnek a hazaiak Pavel Pogrebňjak távozik és feljön Nick Blackman.

70
    20 perc van hátra és a játék most középen folyik.

69
    Gardner kereste Sesseginont,de túl magas letta center. Kirúgással folytatódik Rederici kapujától a játék.

67
    Második szöglet nem sikeredett és gyorsan jöhet a Reading.

67
    A beadást Harte kifejeli, újabb szöglet következik.

66
    Sunderland támad és kiharcolja a szögletet.

65
    McCleary Garath fáradtan távozik, Le Fondre érkezik.

65
    Johnson lövése 25 méterröl mellé szállt.

63
    Vaughan David hagyja el a pályát és McClean James érkezik a játéktérre.

62
    McCleary szabálytalanságát követöen jöhet a vendég gárda.

61
    A vendég Sessegnon pillanatra felszabadít a kapujuk elöl.

59
    Mindig a labda a vendégek kapuja elött. McAnuff próbálkozhatot a lövéssel, de Pearce blokkolni tud.

57
    Stephane Sesseginon kap sárgalapot rossz becsúszás után.

57
    Veszélyes szituáció Mignolet kapuja elött. Leigertwood lövését a kapus védi.

56
    Akpan szabálytalansága után a vendégek rúghatják a szabadrúgást elég rossz szögböl.

55
    Hazaiak egyböl válaszolnak ,de a beadás Mignolet kapuja fölé száll.

54
    Johnson passza rosszul sikerült és kirúghat Rederici.

53
    N'Diaye fejezi be a támadást , de egyenesen a kapusba lövi a labdát.

52
    Sunderland végre kiszabadult és a középályán adogat.

50
    Beadást követöen a játékvezetö támadófault fújt Akpan ellen.

49
    O'Shea szögletre tisztáz a kapu elött.

48
    A frissen cserélt Rose szereli Kebet.

47
    Reading teljes létszámmal a vendégek térfelén.

46
    A vendégek cseréltek a félidöben. Az öltözöben maradt Larsson Sebastian és helyére érkezett Rose Danny.

Sárgalapok: 1/2.

Az elsö félidö elsö fele a hazaiaknak kedvezett, Kebe góljával elönyhö jutott a Reading csapat. A 29. percben Pogrebnák szabálytalankodott a tizenhatoson belül, amelyet tizenegyes követett és Gardner kiegyenlített.

45+1
    Sunderland nemtud felszabadítani, de már csak másodpercek vannak hátra .

45
    Mason játékvezetö 1 percet hosszabbít.

45
    Hazaiak szabadrúgással folytathatják.

44
    Percek vannak hátra az elsö félidöböl és folyamatosan a a vendégek nyomnak.

42
    Hazai McAnuff kerülhetett lövés helyzethez, de szabálytalankodtak ellene.

41
    Pogrebnyak pontos és közeli lövését a kapus reflexböl védte.

40
    A mai szögletek egyik csapatnál sem sikerül , Rederici húzza le a beadást és nyugtatja meg a játékot.

39
    Fletcher juthatott szóhoz, de beadását becsúszva blokkolják.Szöglet következik.

36
    O'Shea mellé lött, gyors ellentámadássla jön a hazai gárda.

36
    McAnuff gyönyörü szerelését láthattuk, tanítani való. Bedobhat a Sunderland.

35
    Larsson szögletet harcol ki a jobb oldalon.

34
    Leigertwood beadását Colback küldi vissza.

33
    Hátrulról tászította fel ellenfelét Titus Bramble és sárgalapot kapott.

31
    A beadás megint rosszul sikeredett ugyanis a kapus kezében landolt.

30
    Hazai McAnuff szögletet harcolt ki.

29
    A Sunderland gólt szerzett!
    GRAIG GARDNER kiegyenlít tizenegysböl. 1:1!!

28
    Tizenegyes következhet, Pogrebnyák csúszott be rossz ütemben. 1:1 re feljöhetnek a vendégek.

26
    Másik félen O'Shea kell tisztáznia Pogrebňjak elöl.

25
    Szép kombináció a vendégeknél, N'Diaye cselezte be magát a tizenhatosba, majd lövését Rederici védte. A kipattanó labdára Larsson csapott le ,de ismételten védeni tudott a hazai kapus.

24
    N'Diaye beadását kivágja Kelly, de továbbra is a vendégeknél a labda.

22
    Johnson indulhatott gyors ellentámadásba, de a Reading védöi gyorsan visszazártak.

21
    A center egyenesen a kapus kesztyüjébe szállt.

21
    Leigertwood kereste csapattársát Pearct, de Mignolet szögletre hárítt.

20
    Szabadrúgást követö beadást Mignolet húzza le a levegöböl.

19
    Megszületett a mérközés második sárgalapja , amelyet Craig Gardner kap tépésért.

18
    Hazaiak adogatnak egészen Rederici kapujáig.

17
    Pogrebňjak beadását Gardner fejeli el.

16
    N'Diaye tesztelte Rederici kapust , hogy valóban figyel el.

15
    Labdatartás 61% - 39% a Reading javára.

14
    Larsson áttadása az alapvonalon áttszállt, bedobás következik.

13
    Felszabadítanak a sunderlandiak és kontrával folytathatják támadásukat.

12
    Szabadrúgással jöhet a Reading.

11
    Ismételten Kebe próbálkozott, de a vendégeskedö védök blokkolták a lövését.

9
    Vendég N'Diaye próbálkozott távolról, de nagyon nem sikerült ez a lövés. Jöhet a kirúgás Rederici kapujából.

8
    Mostmár felébredtek a Sunderland labdarúgói is és támadással próbálkoznak.

6
    Reading nyomás alatt tartotta ellenfelét és a meccs elején vezetéshez is jutottak. Baloldalról gurították be a labdát JIMMY KEBE nek , aki megtolta a labdát majd a Mignolet kapujába bombázott.

4
    Szabadrúgást harcoltak ki a hazaiak a vendégek térfelén.

3
    Hazaiak nyomás alatt tartják egyelöre a vendégeket.

2
    Akpan próbálkozott Kebe keresésével.

1
    Rögtön a meccs elsö momentuma Jobi McAnuff sárgalapot kap.

1

Vonulnak ki a játékosok a játéktérre.

A játékosok már a meccsre készülödnek, bemelegítenek. Mérközés perceken belül kezdetét veszi.

Reading FC:

Rederici - Kelly, Harte, Mariappa, Pearce - Leigertwood, McCleary - Akpan, McAnuff, Kebe - Pogrebňjak.

Sunderland AFC:

Mignolet - Gardner, Colback, Bramble, O'Shea - N'Diaye, Vaughan, Larsson, Johnson - Sesseginon, Fletcher.

Egymás elleni mérlegük szinten kiegyenlített. A két csapat 13 szor játszott egymás ellen, ebbol 5 Reading gyözelem, 2 döntetlen és 6 Sunderland gyözelem született. Tehát a mai mérközés is bizonyára nagyon szoros lesz, de Reading a favorizált.

Reading FC csapat az elmúlt 6 mérközésen menetel, hiszen 4szer gyöztek és csupán egyszer kaptak ki.

A vendég Sunderland AFC csapata csupán 2 nyereséget könyvelhetnek el és 2 döntetlen , 2 vereség született.

Hazaiak a kiesö jelöltek között állnak a 17. helyen mindössze 20 pontal.

A vendégek pediga középmezöny 11. helyét foglalják el 29 pontal.

Az angol Premier League 25. fordulójában a Reading csapata fogadja Sunderland csapatát.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik.

Gólok: 6. Jimmy Kebe, 85. Jimmy Kebe - 29. Gardner (bünt.)

Lapok:   1. Jobi McAnuff (RDG) - 19. Craig Gardner (SUN), 33. Titus Bramble (SUN), 57. Stephane Sessegnon (SUN)

Reading FC: Rederici - Kelly, Harte, Mariappa, Pearce - Leigertwood, McCleary(65. Le Fonde) - Akpan, McAnuff, Kebe - Pogrebňjak(72.Blackman.).
    Sunderland AFC: Mignolet - Gardner, Colback, Bramble, O'Shea - N'Diaye, Vaughan(63.McClean), Larsson(46. Danny), Johnson - Sesseginon(80.Graham), Fletcher.

Játékvezetők: Mason - West, Beck