Borussia M'gladbach – Bayer Leverkusen 3:3 (vége) | VfB Stuttgart – Werder Bremen 1:4 (vége) | 1899 Hoffenheim – Hannover 96 0:1 (vége)
Borussia Dortmund – Hamburger SV 1:4 (vége) | Eintracht Frankfurt – Norimberk 0:0 (vége) | SpVgg Greuther Fürth – VfL Wolfsburg 0:1 (vége)
Bayern München – FC Schalke 04 4:0 (vége)
VfB Stuttgart
1:4 (0:1)
Werder Brémy
szombat 09.02.2013, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Bundesliga

Fordulatos mérkőzésen könnyed Bremen győzelmet láthattunk ma.
    Az első félidő a Stuttgart támadásaival kezdődött, de a Bréma fokozatosan átvette az irányítást, majd a vezetést is megszerezte.
    A második félidőben szerencsés góllal egyenlített a hazai gárda, de a Werder feljebb kapcsolt egy sebességgel, és kiütéssel intézte el az elképzelés nélkül játszó hazaiakat.
    A Stuttgart ilyen játékkal még nagy gondba kerülhet a szezon végére, akár a kieső helyekre is lecsúszhatnak. (17:24:30)

92
    A Werder gólt szerzett!

DE BRUYNE jól csapta be a védőjét a jobb oldalon, majd 14 méterről átemelte a labdát a kimozduló Ulreich mellett.

90
    Okazaki kézzel tette maga elé a labdát a tizenhatos vonalánál, szabadrúgás kifelé a Werdernek.

86
    Jól tartja a labdát a Bréma, várják már a lefújást.

84
    Ekici helyére Prödl állt be.

83
    Ibisevic kapott sárgát az előbbi rossz felugrásért a fejesnél.

82
    Ibisevic fejelés közben megint eltalálta Sokratist, akit ápolni kell.

81
    Boka ível fel egy labdát, visszafejelik a védők, a kontrából pedig Petersen majdnem egyedül tört kapura, Traore az utolsó percben szerelte.

79
    Macheda meg ollózni akart,öt méterrel fölé ment, pedig egy kis gól is elég lenne a Stuttgartnak.

77
    Ibisevic megint a vendégkapunál járt, gyorsan mellé is lőtte a labdát.

76
    Torun helyett Okazaki a pályán.

75
    Szöglet a Stuttgartnak a középkezdés utáni támadásból. Természetesen hosszan adták be, ebből a támadásból sem lett semmi.

73

EKICI nagyon bevarrta a pipába! Gentner szabálytalansága után 17 méterről Ekici elcsavarta a sorfal mellett, Ulreichnek esélye sem volt.

72
    Gentner kapott sárgát rossz becsúszásért.

70
    Macheda felé egy jó kiugratás, lehetett volna, de hosszú lett.

68
    Ibisevicnek sikerült a kapu felé fejelnie egy beadást.

66
    Harnik helyett Macheda a pályán.

66
    Kvist helyére jött be Didavi

65
    Ekici most szabálytalan volt az oldalvonalnál.

64
    Ekici igyekezett a bal szélen, de beadását Ulreich fogta biztosan.

62
    A szurkolók szeretnék mindhárom hazai cserét kihasználni: csatársor, középpályás sor, védősor csere.

61
    A hazai védők sokat tettek az újabb vendéggólért mert Kvisttől vette el a kapu előtt 20 méterrel Petersen a labdát, majd gólpasszt adott Huntnak.

60

HUNT kapott kitűnő kiugratást Petersentől, majd Ulreich mellett kilőtte a jobb alsó sarkot 14 méterről.

59
    Hunt végezte el a szabadrúgást, de főlé lőtt.

58
    Szabadrúgáshoz jut a Bréma, De Bruynet buktatták 18 méterre a kaputól.

56
    Gentner adott be jól balról, de Mielitz kilépett a labdára és biztosan fogta.

54
    Traore beadását Torun próbálta visszafejelni Ibisevic elé, de Mielitz fogta a labdát.

52
    Ibisevic egy jó kényszerítő után kapura lőtt, de lövése Sokratisban elakadt, a hazaiak kezezést reklamáltak, de a játékvezető nem fújt szabálytalanságot.

51
    A második félidei első támadásából egyenlítettek a hazaiak, ezzel izgalmasabbá téve a mérkőzést.

50
    A Stuttgart gólt szerzett!

TRAORE lőtte ki a jobb felsőt 15 méterről, jobb oldalról, miután Harnik beadása egy védő lábáról elé pattant.

49
    Ekici szerelte szabálytalanul Bokat, szabadrúgás kifelé a Stuttgartnak.

48
    Traore volt szabálytalan a középpályán, szabadrúgás a Werdernek.

47
    Elia próbálkozott lövéssel 25 méterről, de Ulreich védte a lövését.

46
    Egyik oldalon sem volt csere a félidőben.

46
    A Stuttgart indította útjára a labdát.

46

Jól kezdte a Stuttgart az első félidőt, az első húsz percben sokat támadtak, kis szerencsével gólt is szerezhettek volna.
    De a Bréma összekapta magát átvette az irányítást, futószalagon jöttek a helyzetei, majd a 34. percben Ekici már ki is használta a hazai védelem egyik elalvását és megszerezte a vezetést.
    A Stuttgart 53%-ban uralta a labdát,míg a Bremen csak 47%-ban, de a kapura lövések terén a Werder már 7-nél tart míg a hazaiak csak 4-nél.
    Kíváncsian várjuk tud-e újítani a Stuttgart a második félidőre!

45
    Egy perc a hosszabbítás.

45
    Petersen kapott sárgát mert nekiugrott a labdát kirúgó Ulreichnek.

43
    Ignjovski buktatta Ibisevicet, szabadrúgás balról a Stuttgartnak.
    A beadást ismét Harnik fejelte rá, de a kapu mellé ment a labda.

42
    Traore beadása után végre egy kiváló fejest láthattunk Harniktól, de Mielitz fogta a labdát.

41
    Traore adhatott be szabadrúgást jobbról, 30 méterre a kaputól, de a védők kirúgták a kapu előteréből a labdát.

39
    A középpályán adogat a Stuttgart, a Bremennek pedig nem sietős, visszahúzódtak a középpályájukra.

37
    Mivel Hajnal Tamás nem játszik , sikerült a hazaiaknak nullára redukálniuk a kreativitást a középpályán.

35
    Góllá érett a Bremen sok helyzete, a Stuttgart kezdhet futni ismét az eredmény után.

34

EKICI 7 méterről passzolta a kapuba De Bruyne jobb oldalról jövő beadását. A hazai védők ismét csak közelről nézték az eseményeket.

33
    Az utóbbi tíz percben sorra dolgozza ki a helyzeteket a vendégcsapat, a Stuttgart beszorult egy kicsit.

31
    Egy jobb oldali beadás után Petersen lőtt kapura 13 méterről, de Ulreichnek sikerült védenie.

28
    Elia adott be jobbról, Petersen lába alatt elcsúszott, Ekici pedig a kapu főlé lőtte a labdát. Nagy helyzet volt ismét a Werdernek.

27
    A Bréma előreívelését Lukimya lőtte kapura, de Niedermeier kifejelte a kapuba tartó labdát.

26
    Elia is odalépett Torunnak, de megúszta sárga nélkül.

25
    Traore kapott sárgát, mert buktatta Ignjovskit.

24
    Erős füttyszó a nézőtérről, nem tetszik a publikumnak a játék.

23
    Jöhet a Werder ismét, de a szögletet a védők kifejelték.

22
    Elaludtak a hazai védők, Elia jól ment el a bal szélen visszagurított labdáját De Bruyne a kapufára lőtte, a kipattanót pedig szintén Ő tűzte rá, de védett Ulreich.

21
    Elija lövését blokkolták a védők, szöglet a Werdenek is végre: Ekici betekert labdája a kapu mögött landolt, senki nem ért hozzá.

20
    Ibisevic felé egy indítás ismét, de Mielitz jól lépett ki a kapujából és elfejelte a labdát.

18
    Ibisevic majdnem jó indítást kapott, de Sokratis jól lépett be elé, így Mielitz fogta a labdát.

17
    Traore jól kényszerítőzött Torunnal, de a beadása nagyon hosszú lett Ibisevicnek.

16
    Traore igyekezett túlságosan, ezért lesen vette át a labdát.

15
    Harmatgyenge lövés Ekicitől, a hazai kapu közelében sem volt.

13
    Ibicevic fejelés közben könyökkel simogatta meg Sokratist, akit most ápolni kell.

13
    Ibisivic lőtt kapura 16 méterről, de jócskán mellé ment.

12
    Sokratis taktikai faultot vétett Torun ellen, szabadrúgás a Stuttgartnak a kezdőkörből.

11
    Végre odaérta Bréma is az ellenfél kapujához de Hunt hosszan szöktette magát, kirúgás lett a vége.

10
    Traoret próbálták ismét indítani, de hosszú lett a labda.

8
    Ismét Torun tekerte be a szögletet, de Mielitz fogta azt.

7
    Torun jó labdát adott Traorenak, de tisztáztak szögletre a védők.

6
    Szöglet a Stuttgartnak: Torun beadását azonban kifejelik a védők.

5
    A Stuttgart uralja eddig a játékot, a Bremen nem tudott támadást vezetni.

4
    Ismét Sakai a jobb oldalon, de most beadta a labdát, amit Traore lőtt egyből kapura, de pont Mielitz kezében landolt a játékszer.

3
    Schmitz lépett oda keményen Torunnak, de csak bedobás lett a szerelés vége.

2
    Sakai kapott kitűnő labdát jobb oldalon, betört a tizenhatosra, de lövése fölé ment.

1
    A Werder kezdte az első félidőt.

1

A mérkőzés előtt Cacau, a Stuttgart szép emlékű csatára nyilatkozott, kiemelte, bízik abban, hogy sikerül a hazaiaknak kilábalni a negatív sorozatból és végre megnyernek egy mérkőzést.

A Bundesliga 21. fordulójában a 12.Stuttgart fogadja a 11. helyen álló Brement.
    A hazaiak katasztrofálisan szerepelnek idén, mindhárom mérkőzésüket elveszítették, csupán egy gólt tudtak szerezni de hét gólt kaptak már. Legutóbbi mérkőzésükön 3-1-re kaptak ki a Düsseldorf otthonában, nagyon tanácstalan játékot produkálva.
    A vendég Werder a három tavaszi mérkőzésén két vereséget és legutóbb egy győzelmet produkált eddig. Legutóbb a Hannovert sikerült legyőzniük 2-0-ra.
    Reméljük a két csapat összeszedi a mai mérkőzésre magát, hiszen a középmezőnyből az előbbre lépéshez kellene az a bizonyos három pont!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.

Már a facebookon is elérhetőek vagyunk: Onlajnok.com
    Lájkolj és nem maradsz le egyetlen mérkőzésről sem!