Tottenham Hotspur – Newcastle United 2:1 (vége) | Swansea City – Queens Park Rangers 4:1 (vége) | Stoke City – Reading FC 2:1 (vége)
Norwich – Fulham FC 0:0 (vége) | Sunderland AFC – Arsenal FC 0:1 (vége) | Chelsea F.C. – Wigan Athletic 4:1 (vége)
Southampton FC – Manchester City 3:1 (vége)
Norwich City
0:0 (0:0)
Fulham FC
szombat 09.02.2013, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Barclays Premier League

Köszönjük figyelmüket! (17:59:48)

Az első félidő hozta a legnagyobb helyzetet, amely a Norwich előtt adódott még a hatodik percben. Ezen kívül szinte eseménytelen volt az első 45 perc, amelyet inkább a hazaiak domináltak. A második játékrészben sokkal jobb színvonalú játékot hoztak össze a csapatok, ezúttal a Fulham akarata érvényesült inkább. Összességében azonban egy gyenge színvonalú mérkőzésen született igazságos, gólnélküli döntetlen, így a két együttes továbbra is azonos pontszámmal áll a tabellán.

94
    A Fulham kapuja előtti kavarodás sem hozott gólt, véget ért a találkozó.

94
    A Norwich még megindult és szabadrúgást kapott a félpályánál.

94
    A szöglet mindenki fölött elszáll.

93
    Emanuelson estében lőtt körülbelül 18 méterről, lövését blokkolták, szöglet következik.

92
    Szabadrúgást tekerhet középre a Fulham, de a hazai védők tisztázni tudnak.

91
    A három perces hosszabbítás első momentumaként cserél a Fulham. Ruizt Dejagah váltja.

90
    Schwarzer rossz ütemben mozdult ki a kapujából és összeütközött Kamarával. A vendégek kapusának nem esett jól az ütközés.

90
    A szöglet meleg helyzetet teremt a Fulham kapuja előtt.

89
    Riise fejel ki egy beadást szögletre.

89
    Berbatov próbált begyötörni egy labdát a tizenhatos jobb oldaláról sikertelenül.

88
    Kamara egy fejessel mutatkozik be, de kísérlete a kapu fölé száll.

87
    Manolev kap sárgát egy csúnya becsúszás után. Jogos lap.

86
    Becchiót Kamara váltja öt perccel a rendes játékidő vége előtt.

85
    Snodgrass öt méterről fejelhetett a védők szorításában, kísérlete gyengére sikerült.

85
    A Norwich kontrázni próbál, meglehetősen gyengén és ritmustalanul.

84
    A vendégek továbbra is sikertelenül próbálnak helyzetet kialakítani a stabilan védekező ellenféllel szemben.

82
    Berbatov próbált szemfülesen labdát szerezni az ellenfél tizenhatosának sarkán, de kísérlete sikertelen volt.

Gólok:

Lapok:   37. Bennett (NOR), 58. Snodgrass (NOR) - 36. Frimpong (FHM), 87. Manolev (FHM)

Norwich City: Bunn - Martin, Bassong, Turner, Garrido - Snodgrass, Tettey, Johnson, Bennett (Jackson, 76.) – Hoolahan, Becchio (Kamara, 86.)
    Fulham FC: Schwarzer - Manolev, Senderos, Hangeland, Riise - Sidwell, Frimpong (Emanuelson, 64.), Duff – Ruiz (Dejagah, 91.), Rodallega (Petric, 76.), Berbatov

Játékvezetők: Webb - Mullarkey, Bennett