RCD Mallorca – Getafe CF 1:3 (vége) | Real Zaragoza – Valencia 2:2 (vége) | La Coruňa – Real Madrid 1:2 (vége)
Barcelona – Sevilla 2:1 (vége)
RCD Mallorca
1:3 (1:0)
Getafe CF
szombat 23.02.2013, 16:00 • Iberostar Estadio, Mallorca • Primera División

Annak ellenére, hogy az első félidőben még vezetett és úgy látszott, hogy ma akár három pontot is gyűjthet a Mallorca, vereséget szenvedett. A második játékrészben megrázta magát a vendégcsapat, aminek győzelem lett a gyümölcse.

Köszönöm a figyelmüket! (17:50:31)

90+1
    3 perc lesz a ráadás.

90
    Tulajdonképpen eldőlt a mérkőzés, nem valószínű, hogy a hosszabbításban kétszer is betaláljona hazai együttes.

89
    Nagyon úgy néz ki, hogy ez már veszett fejsze nyele a Mallorca részéről.

88
    Szögletrúgást harcol ki a Mallorca.

87
    Válaszolni próbálnak a hazaiak.

86
    A Getafe gólt szerzett!

ADRIÁN COLUNGA újra eredményes! Egy bal oldali beadást követően teljesen őrizetlenül maradt, majd 6 méterről biztosan továbbította a kapuba a labdát.