Real Madrid – Barcelona 2:1 (vége) | La Coruňa – Rayo Vallecano 0:0 (vége) | CA Osasuna – Athletic Bilbao 0:1 (vége)
Valencia – Levante 2:2 (vége)
Valencia CF
2:2 (2:1)
Levante UD
szombat 02.03.2013, 22:00 • Estadio Mestalla, Valencia • Primera División

Egy kevéske szerencsével pontot szerzett a Levante a Valencia otthonában!

Az egész meccset a Valencia irányította, folyamatosan támadtak, és egészen a 89. percig vezettek, de mégsem sikerült bezsebelniük a 3 pontot a Levante ellen. Ezzel a döntetlennel maradt a Valencia az 5. helyen, de ha a vasárnapi Real Sociedad - Betis találkozón nem döntetlen születik, akkor biztosan visszacsúsznak a 6.-ra., míg a Levante megőrizte 10. helyét, azonban ha a Valladolid, Sevilla kettősből az egyik(vagy esetleg mindkettő) győz, akkor a 11., vagy akár a 12., helyre is visszaeshetnek. (00:03:20)

92
    Parejo végezte el a szabadrúgást, Munua óriási bravúrral kiszedte a bal felsőből, majd a kipattanót Feghouli kaparintotta meg, viszont fölé lőtt!!

91
    Jó helyről végezhet el szabadrúgást a Valencia! Ebből kapura lövés lesz!

90
    Navarro sárgul be

90
    Viera fejezi be Albelda helyén a Valenciában

90
    3 Perc a ráadás

89
    Egyenlít a Levante!!

A semmiből egyenlítenek a vendégek!! A Levante végezhetett el bedobást, Mathieu simán lekezelte volna a labdát, azonban elcsúszott a kritikus pillanatban, így került JOSÉ JAVIER BARKERO elé a labda, aki a jobb alsóba lőtt Guaita mellett!!

86
    Nem nagyon jön össze ez nekik egyelőre, Soldado elől kellett Munuanak felkapnia a labdát egy veszélyes felívelés után

83
    Iborra rúgott egyet a földön fekvő Guardadóba(a labdát kereste), örülhet hogy megúszta sárgával

74
    Munua üti ki a szabadrúgást, de éppen Albeldához, aki viszont fölé lövi a nagy helyzetet

70
    KAPUFA! Roberto Soldado lőtt a tizenhatos széléről, azonban a kapufa ezúttal Munua oldalán állt, így nem lett gól az egyébként gyönyörű lövésből

70
    Ismét a Valencia támad, ezúttal a jobb szélen

70
    Szép összjáték végén Jonas lőhetett a tizenhatoson belülről, de fölé ment!

66
    Ide-oda pattogott a labda a Valencia tizenhatosán belül, Michel tisztán lőhetett, de blokkolták a kísérletet!

66
    Veszélytelen volt a szabadrúgás, csúnyán fölé ment

65
    A kapuval szemből, 28 méterről végezhet el szabadrúgást a Valencia

64
    Kihasználja a Levante a hazaiak értetlenkedését, gyorsan elvégzi a szabadrúgást, és támad, de nem sikerül lövésig jutniuk

63
    Soldadohoz került a labda, aki a kapu torkából beverte, viszont nem adja meg a játékvezető les miatt

59
    Jonas cselezte be magát zseniálisan a tizenhatoson belülre a bal szélről, majd Feghoulihoz passzolt, aki elől viszont tisztáztak

58
    Veszélytelen volt a vendégek szöglete

58
    Kettős csere a Levante részéről: Martins váltja Acquafrescát, Diop helyén pedig Michel

58
    Vendég szöglet következhet

56
    Egy-egy sikertelen akció mindkét oldalon, indulhat a Levante

55
    Huanfran tette veszélyesen Acquafresca elé a labdát, Guaita viszont ismét jól jött ki, és lehúzta előle az utolsó pillanatban

54
    Feghouli szabálytalankodott, így saját térfelén végezhet el szabadrúgást a Levante

53
    Két veszélytelen támadása is volt az imént a hazaiaknak, jelenleg is ők támadnak

52
    Soldadót is megpróbálják egy hosszú felívelt labdával kiugratni, de Munua is résen volt a másik oldalon, ő is kijött a tizenhatos szélére hogy begyűjtse az ellenfél csatára elől a labdát

52
    Guaita kezében köt ki a vendégek által a tizenhatosra ívelt labda

51
    Ezúttal nem alakul ki veszéles helyzet a Levante kapuja előtt, már a vendég vezethetnek támadást

50
    Canales szöglete kipattant a tizenhatosról, onnan pedig Albelda küldte kapura, Munua épp hogy csak oda tudott érni, hogy kivédje a jobb alsóba tartó labdát. Újabb szöglet jöhet

46

Itt van a videó Roberto Soldado iménti találatáról! Érdemes megnézni, óriási gól!

Nagyon jó iramú első félidő után 2:1-re vezet a Valencia a Levante ellen!

A gólgyártást Iborra kezdte meg a 16. percben, egy bedobás után gyönyörű mozdulattal fejelte el Guaita fölött a labdát. 0:1.
    Kicsit több mint 10 perc múlva jött a válasz - elég nagy fejetlenség alakult ki a Levante kapuja előtt, ezt pedig Jonas használta ki, és körülbelül 2 méterről vette be Munua kapuját a 27. percben. 1:1.
    Saját ápolása miatt 3 percet hosszabbított Velasco játékvezető, ezzel pedig a Valencia, valamint a nézőközönség járt jól, mivel a hosszabbítás harmadik percében Soldado egy gyönyörű gólt lőtt kapásból Munua kapujába. 2:1

Megérdemelten vezet a Valencia, jobban játszott, többet és veszélyesebben támadott az első félidőben, így teljesen reális eredmény a 2:1 az első játékrész végén.

48
    A Valencia gólt szerzett!

MEKKORA GÓÓÓÓL!!!! Feghouli tette középre a jobb szélről a labdát, ROBERTO SOLDADO pedig félfordulatból rettenetesen szép kapufás gólt lőtt Munua kapujába!!!

45
    Most megkaparintják a vendégek a labdát, Barkero azonban elpasszolja, így ismét támadhat a Valencia

41
    Barkero megpróbálta beívelni a szabadrúgást az ötös elé - ez sikerült is, viszont ott megkaparintotta a labdát egy hazai játékos, így nem alakult ki veszély a Valencia kapuja előtt

41
    Elvesztették a labdát a hazaiak, Barkero indult meg vele, azonban buktatták

40
    Egy ütközés után elvesztik a labdát a vendégek, így már ismét a Valencia indulhat

40

40
    Ismét a hazaiak támadnak. Most hogy sikerült kiegyenlíteniük kicsit visszavettek a tempóból

39
    Szépen hozták fel a labdát a hazaiak a Levante tizenhatosáig, ahol Pereira vállalkozott lövésre, de csúnyán mellé ment

38
    Támadásban a Valencia

37
    Már újra a Valenciánál a labda. Nem becsülik meg túlzottan a játékszert a csapatok

37
    Nem jut el a labda Soldadoig, ismét a vendégek a labdával

37
    Elvesztik a labdát a vendégek támadás közben, indulhat a Valencia kontrája

Nem kéne meg egy sárgát begyűjtenie, mert akkor óriási hátrányba kerülne csapata

36
    Barkeroval beszélget el ismét a játékvezető

35
    Barkero került egy hazai hiba után nagy helyzetbe, de nem sikerült helyeznie a lövést így Guaita kapus simán fogta

34
    Soldado tette be laposan középre, azonban jól helyezkedett az egyik vendég játékos, és megkaparintotta a labdát

34
    Ismét a Valencia támad

33
    Feghouli lőtt ballal jóval a kapu fölé

32
    Akármilyen jól védekezik a Levante nagyon veszélyesek a Valencia játékosai a tizenhatoson belül. Nem lenne meglepő ha még két gólt bepakolnának Munua kapujába Soldadoék

31
    Barkero sárgul be, reklamálásért

31
    Barkero ütközött egy hazai játékossal, aminek hazai szabadrúgás a vége

29
    Soldado próbálkozott a tizenhatoson kívülről, nem sokkal de mellé lőtt!

27
    Jonas góljával egyenlít a Valencia!!!

Parejo tette be középre a labdát, amit Canales vett át, rúgott egy óriási lyukat, így JONAS GONCALVES OLIVEIRA elé került a labda, aki nem hagyta ki az óriási ziccert és elrúgta Munua mellett!!

24
    Újabb veszélyes vendég akció! Barkero passza után Garca próbálkozott a tizenhatos széléről, nagyon jól helyezett lövés volt a jobb alsó felé, Guaita védett!

24
    Feghouli lőtt takarásból a tizenhatoson belülről, Munua szépen védett!

23
    Barkero buktatja Albeldát a félpályánál. Szabadrúgás a Valencia javára

23
    Nagyon fegyelmezetten védekeznek a vendégek, nem lesz egyszerű dolga a Valenciának

22
    Feghouli tette középre a labdát, Jonas lőtte kapásból a kapu mellé

21
    A bal szélen a labdával a hazaiak

20
    Túl erősen lőtte meg a beadásnak szánt labdát a hazai játékos, már Munua végezhet el kirúgást

20
    Elvesztik, indulhat a hazai kontra Feghouli vezetésével!

19
    Szépen hozzák ki a vendégek a labdát saját térfelükről

19
    Most sem sikerül betörniük a vendég tizenhatoson belülre, a labda már a Levanténél

18
    Elvesztik a tizenhatos előterében, de már újra náluk a labda

18
    A jobb szélen indul a hazai akció

16
    Megszerzi a vezetést a Levante!!!

Juanfran óriási bedobására VICENTE IBORRA érkezett, és gyönyörű mozdulattal elfejelte Guaita fölött a labdát!