Valencia – Levante 2:2 (vége) | Granada – RCD Mallorca 1:2 (vége) | RCD Espanyol – Valladolid 0:0 (vége)
Málaga CF – Atlético Madrid 0:0 (vége) | Real Sociedad – Real Betis 3:3 (vége)
Granada CF
1:2 (1:1)
RCD Mallorca
vasárnap 03.03.2013, 12:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Primera División

Meglepetésre a vendégek szerzték meg a győzelmet, a hazaiak az egész mérkőzésen jobban játszottak, több ziccert alakítottak ki. Ilyen a foci bármi meg történhet, Hemed a 94. percben döntötte el a találkozót. Remélem mindenki megvárta a végét, mert ha nem akkor lemaradt a gólról. Köszönöm a figyelmet tartsatok legközelebb is velem. (13:52:38)

90+4
    HEMED!!! eldöntötte a meccset a 94.percben, szöglet után volt eredményes. 1:2

90+4
    Brahimi megint el tudott menni a jobb szélen, gól most sem lett belőle.

90+3
    Brahimi esett el a 16oson belül, nincs büntető.

90+2
    Aranda tüzelt mellé 12 méterről.

90+1
    Pereira kapta meg a lapját.

90
    Tono könnyen fogta a Hutton által lefejelt labdát.

90
    Mainz kísérte a támadót, szerelte is csak szabálytalanul.

89
    Buonanotte cselezett be a 16osra, de a passza nem talált társat.

88
    Marquez fogja a fejét, az ütközés után, közben Dos Santos futott lesre.

87
    Aouate húzta le a beívelt labdát.

86
    Alfaro is elfáradt, frissít az edző Pereira a helyén.

85
    Hemed hagyott ki egy hatalmas ziccert, a bal kapufán csattant a pöccintése, aztán ütközött Tonoval.

84
    Aranda iramodott meg a jobb szélen be is tudta adni Brahimi éppen csak lemaradt a beadásról.

83
    Pina cselezgetett szemben a kapuval,a 16osnál elvették tőle.

82
    Dos Santos húzta meg a bal szélen Siqueiranem engedte ,hogy beadja.

81
    Tissone nem tudja folytatni Marquez jött be a helyére.

80
    Hemed jött vissza a középpályára szerelni.

79
    Nunes szorul ápolásra.

78
    Aranda fejelte le védőjét, de a fejes fölé szállt.

78
    Granada jöhet 25 méterről pontrúgással.

77
    Ápolásra szorult egy vendég játékos, de lehet csak az időt húzza.

76
    Most a hazaiak a jobbak, nyomást is helyeznek a Mallorca kapujára.

75
    Aranda 11est szeretne ,jogtalanul, csak szöglet jön.

74
    A frissen beállt El Arabi első labda éintéséből gólt szerezhetett volna, a balról érkező beadást fejelte a kapu bal alsó sarkába, Aouate reflexmozdulattal kapott bele.

73
    Ighalo elfáradt, a helyén El Arabi.

72
    Brahimi ment el a szélen,a beadásra már nem maradt ereje.

68
    Dos Santos íveli be a szöglet értékű pontrúgást.Kifejelték Hutton lett volna a célpont.

67
    Alfaro adta volna a bal szélről,Juanma Ortiz állta útját.

66
    Nolito helyén Brahimi a továbbiakban.

65
    Hutton szerelt Siqueira elől kellett tisztáznia.

64
    Buonanotte húzott el a bal szélen Luna állta útját.

63
    A kipattanóból helyzet már nem lett.

62
    Dos Santos elé pattogott a labda 10 méterről a bal felsőt vette célba, oda is rúgta Tono Fantasztikusan nagyot védett.

61
    Aranda ismét ellépett védőjétől a kapust is kicselezte, de elhagyta a labdát, Ighalo ott termett és lőtt fölé.

60
    Tono hozza játékba alabdát, egy rossz indítást követően.

59
    Aranda cselezett, 9 méterről Aouatebe rúgta.

58
    Nolito ívelt középre, szépen tekeredett Ighalo éppen csak lemaradt, Nunes előzte meg.

57
    Mainz fejelte ki, felszabadított.

57
    Ighalot látta lesen a partjelző.

56
    A túl oldalon már Dos Santos kapta az indítást.De rossz irányba mozgott.

55
    Aranda iramodott meg az indítással kilépett 2 védő között elvitte a kapus mellett és az oldalhálóba tüzelt.

54
    Aranda futott lesre,Aouate fogja előre rúgni.

53
    Szabadrúgáshoz jutott a Mallorca is, a kombináció sikertelen volt.

52
    Buonanotte vitte el a basl szélen, gyötörte volna középre. de arra már nem maradt ereje.

51
    Még mindig a Granadánál a labda, ezúttal Casadesus lökte fel ellenfelét.

50
    Jobb oldalról jönnek pontrúgással a hazaiak, kifejelték.

49
    Szélre kitett labda nem talált tárat a beívelés után.

48
    25ről jöhet az ívelés.

48
    Marti lökte fel Buonanottet.

47
    Alfaro kezére pattant a labda, nem volt szándékos, de szabadrúgással jöhetnek a hazaiak.

46
    Ighalo tört előre erőszakosan, a meccsen ez volt a 6. szabálytalansága.

46

1-1 a félidei eredmény. A 9. illetve a 12. percben születtek a találatok. Élesebbnek tűnik a Granada, ha Nolito az összes ziccerét belövi, akkor 3-1 lehetne a félidei eredmény, de nem tette. A Mallorcának is voltak helyzetei. Kiderül a 2. játékrészben ki tudja felülmúlni ellenfelét, helyzetekben, de leginkább gólokban, tartsatok akkor is velem!

45
    Dos Santos adta középre, a védő könnyedén kifejelték.

44
    Casadesus kapta meg sokadik rúgását a mérkőzésen Mainz volt a tettes ezúttal.

43
    Nolito egy újabb szögletet rúghat.

42
    Nolito egymaga alakította ki a ziccert, 8 méterről balről be kellett volna adni a társaknak, de nem tette el önzőzte, így Aouate védhetett.

41
    Nolito ívelte be, rosszul.

41
    Hutton mentett szögletre Nolito gyötörte.

40
    Casadesusnak szánták a tért ölelő indítást, Siqueira a helyén volt, és elfejelte.

39
    A beívelés egy pattanás után kicsorgott, senki nem ért hozzá.

38
    Alfaro a földön pontrúgás a vendég csapatnak.

37
    Casadesus húzódott ki a szélre a középreadása, nem talált társat.

36
    Távolról beívelték a kapu előterébe, helyzet nem lett belőle.Aouate hozhatja játékba a labdát.

35
    Buonanottére csúnyán rárúgott Luna. Ő is megkapja a lapját.

34
    Tono könnyen fogja Dos Santos lövését.

33
    Ighalo bántotta Tissonet. Itt az első lap.

33
    Nunes volt szabálytalan Ighaloval szemben.

32
    Nyomást helyez a Mallorca a hazai kapura.

31
    Alfarot keresték a belöbbölt labdával, Tono résen volt.

30
    Nagy bedobással próbálkoztak a vendégek Tissone próbálkozhatott majdnem null szögből Tono könnyen fogta.

29
    Alfaro hozta fel a labdát a sikertelen szöglet után Ighalo lökte fel.

28
    Nolito elé pattant a labda, 12 méterre a kaputól kiszorított pozícióból próbálkozott. Szöglet jön.

27
    Recio próbálkozott szólózni, de 4 védő körött nem tudott a kapu felé lavírozni.

26
    Dos Santos húzta meg a bal szélen, Juanma Ortiz végül beérte, és leszerelte.

25
    Aranda gyötörte középre Ighalo megkapta a labdát. De a túlerő elvette tőle.

24
    Recio bombázta kapura a legurított labdát, jócskán fölé.

23
    25 méterről jön a Granada szabadrúgása.

22
    Csapongó most a játék 2 passz után egy eladott labda jön.

21
    Casadesus emelkedett 2 védő között a felhőfejest hatalmas bravúrral hárította Tono.

20
    Nolito kapta a keresztlabdát, szépen kezelte le, de nem! Már kint volt.

19
    Dos Santos bonyolódott cselekbe, amikor volt esélye nem adta be, kivezette. Kirúgás jön.

18
    Ighalo lökte fel Huttont.Saját 16osukról jönnek a vendégek.

17
    Ighalo kényszerítőzött volna Nolitóval, de passza csak Aouatének volt jó.

16
    Buonanottét lökte fel a félpályán Pina.

15
    Arandát szerelte Nunes.

14
    Aranda ívelt középre hosszúra sikerült a túl oldalon még Nolito begyűjtötte, de ő sem tudta társhoz továbbítani a kapu elé.

13
    Szöglet a Granadának.

12
    Alfaro passzolt közelről a kapuba, Santos adta középre. Alfaronak könnyű dolga volt hiszen csak az üres kapuba kellett bepofoznia.1-1

11
    Casadesus futott lesre Tono rúgja előre.

10
    Nolitot szerelték ,szöglet sem lesz belőle.

9
    Juanma Ortiz ment el a jobb szélen, középre adta többen is várták ,Nolito volt az akit megtalált a labda, ő pedig a kapu jobb felébe bólintott, Aouate csak szemmel követte az eseményeket. 1:0

8
    Ismét Buonanotte került a földre,ezúttal Luna volt a tettes.

7
    Aouate fogta nem volt túl jól helyezett a lövés.

6
    Pina lökte fel Buonanottét pontrúgás jöhet 25 méterről.

5
    Aranda adta be jobbról Anderson Conceicao fejét találta. így felszabadult a Mallorca kapuja.

4
    Rico szerelte Casadesust ismét a hazaiak próbálkozhatnak.

3
    Hazai labdatartás, hátul adogatnak.

2
    Martival szemben a szabálytalanság ,Ighalo könyökölt.

1
    Ighalo felé szállt az indítás Aouate magabiztosan fogta.

1
    A Granada végzi el a kezdőrúgást.

1

Kezdősor:

Granada: Tono - Ortiz, López, Mainz, Siqueira - Buonanotte, M. Rico, Recio, Nolito - Aranda, Ighalo.

RCD Mallorca: Aouate - Hutton, Nunes, Fontás, Luna - Alfaro, Tissone, Martí, Pina, Giovani - Víctor.

Játékvezetők: González - Santos, Palomino.

A Primera Division 26. Fordulójában a kieső helyen álló Mallorca vendég szereplését figyelhetjük a nem sokkal előtte álló Granada otthonában. a Granada 3 győzelem mellet 4 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el eddig hazai környezetben. Míg a vendégeknek egyszer sikerül nyerniük, 3szor döntetlenezniük, és 9szer kikapniuk, távol otthonuktól. Inkább a hazaiak mellett teszem le voksom, főleg annak tudatában, hogy a vendégek utóbbi 4 idgenben lejátszott meccsükön kikaptak gólkülönbségük pedig 11:3. Meglátjuk bejön e a papírforma, vagy meglepetés eredmény születik.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 12:00 - kor kezdődik.