Kozármisleny – ZTE 0:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Cegléd 1:0 (vége) | BFC Siófok – Balmazújváros 3:0 (vége)
Szolnok – Gyirmót 2:3 (vége)
Szolnoki MÁV FC
2:3 (1:2)
Gyirmót FC Győr
szombat 17.08.2013, 20:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Merkantil Bank Liga

Nagyon jól kezdett a Gyirmót, de a magára találó Szolnok egyenlíteni tudott, egy szép támadás végén azonban még az első félidőben vezetést szerzett a vendég csapat.

Szolnok szorongatott, de a Gyirmót jól védekezett és a második félidőt is szinte góllal kezdte.

Szolnok becsülettel próbálkozott, de a Gyirmót taktikusan játszva tartotta előnyét, a hosszabbításban még szépített a Szolnok, de erejükből többre már nem futotta. (22:00:45)

92
    A Szolnok gólt szerzett!
    NAGY ISTVÁN 22 méterről végzett el egy szabadrúgást, amibe Holczer ugyan bele tudott ütni, de a lövés így is a jobb felső sarokban kötött ki! 2:3

90
    2 perc hosszabbítás

86
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Zvara (Szolnoki MÁV FC).

82
    Rokszin balról 15 méterről lő az oldalhálóba.

79
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: sérülés miatt lemegy Fejes, bejön Illés.

79
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lázár (Gyirmót FC Győr).

76
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Vári (Szolnoki MÁV FC).

75
    Fejes beadása okozott nehézséget Pokorninak, de végül meg tudta fogni a hazaiak kapusa a labdát.

74
    Fejes futott el a bal összekötő helyén, majd középre adott, ahol Beliczky gyönyörűen kapásából lőtt, de a kísérlet a kapufáról visszapattant Fejes elé, aki azonban egy hazai védőt talált telibe. Szöglet jön.

74
    Lengyel távoli lövése megpattant, amit Holczer így is biztos kézzel fogott.

71
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Oross, bejön Tóth.

70
    Csere a Szolnoki MÁV FC-nél/nál: lemegy Bohner, bejön Lengyel.

64
    Csere a Szolnoki MÁV FC-nél/nál: lemegy B. Tóth, bejön Szepessy.

60
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül B. Tóth (Szolnoki MÁV FC).

52
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Magasföldi, bejön Fejes.

51
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Lázár húz el a jobb oldalon, nagyszerűen ad középre CSERI TAMÁSNAK, aki közelről lő a bal alsó sarokba! 1:3