Rákosmente KSK – Bölcskei SE 2:2 (vége) | Nagyatádi FC – Csepel FC 0:0 (vége) | Tiszaújváros – DVSC-DEAC 2:1 (vége)
Termálfürdő FC Tiszaújváros
2:1 (0:1)
DVSC-DEAC
szombat 17.08.2013, 17:30 • Városi Stadion, Tiszaújváros • NBIII - Nyugati csoport

Az NB III első fordulójában nyert a Termálfürdő FC Tiszaújváros a Debrecen második csapata ellen. Az első félidőben a határozatlanság jellemezte a hazaiakat, de a 2. félidő elejét megnyomták, összeszedték magukat, s erőfeszítésük nem maradt eredménytelenül.A 2.félidő közepére érve volt még több kihasználatlan akció a TFCT részéről, a meccs vége felé közeledve viszont a debreceni csikócsapat próbált támadást kezdeményezni, de mindhiába.
    Kiemelkedő teljesítményt nyújtott a hazai csapatból a támadószekció, Kerekes, a két Molnár, ill. Kovács is, de a legnagyobb gratulációt mégiscsak a duplázó Dávid Zoltán kaphatja.
    A vendég oldalon Molnár Tamásnak volt több veszélyes elindulása, s az NB I-es nagycsapatot is megjárt Ludánszki is jól teljesített.
    Köszönöm a figyelmet! (19:30:26)

90+1
    Kovács Péter helyére Toplenszki Szabolcs érkezett a Tiszaújvárosnál.

90
    Györky beadását Spitzmüller lőtte el kapásból, de a lövés csúnyán fölészállt.

89
    Ismét csere a hazaiaknál: Molnár László helyére Horváth Tamás érkezett.

Pár perc van hátra a meccsből, nagyon úgy tűnik, behúzza első meccsét a Tiszaújváros.

87
    Az imén behozott Stefán Tamás kezdett magánakcióba, egy esernyőcsel után könnyedén szerelték.

86
    Molnár Tamás, a DVSC támadója vitte el a balszélen a labdát, Subert azonban remekül csúszott be.

85
    Csere a Termálfürdő FC Tiszaújváros-nél/nál: lemegy Bussy, bejön Stefán.

A hazai csapat már többet védekezik, mint támad.

83
    A debreceni fiatalok kezdeményeznek már több támadást, kellene nekik a gól...

82
    Lippai Gergőt lőtték ki, ápolásra szorul.

80
    A szabadrúgás a sorfalban landol.

79
    Fodor Péter(Tiszaújváros) sárgult be, miután a kaputól 20 méterről buktatta Barna Szabolcsot.

78
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ludánszki (DVSC-DEAC).

77
    Csere a DVSC-DEAC-nél/nál: lemegy Kondás, bejön Szalóczi.

75
    Subert Attila vitte el a labdát a jobb szélen, már a tizenhatoscsücskénél járt, mikor középre passzolt. Középen Kerekesnél landolt a labda, lövését blokkolta egy debreceni védő, kérdés, hogy melyik testrészével. Egészen kézgyanús volt....

A Tiszaújváros magabiztosan őrzi előnyét

71
    Kerekes indította Molnár Lászlót két debreceni gyűrűjében, Molnár elesik a 16-oson belül, a tizenegyes azonban ismételten elmarad.