Elche CF – Real Sociedad 1:1 (vége) | RCD Espanyol – Valencia 3:1 (vége) | Villarreal – Valladolid 2:1 (vége)
Villarreal CF
2:1 (1:1)
Real Valladolid
szombat 24.08.2013, 23:00 • Camp El Madrigal, Villarreal • Primera División

A második mérkőzését is megnyerte a Villarreal, így két forduló után hat pontosak. Múlt héten is hátrányba kerültek, majd onnan fordítottak, akárcsak a mai mérkőzésen. Ez sok mindent elmond akarásukról, erejükről.
    A mérkőzés elején a vendégek szereztek vezetést, ezt követően gyakorlatilag csak a hazaiak támadtak. Dos Santos sérülés miatt a 47. percben lement a pályáról, akkor úgy tűnt, hogy ezt a vérveszteséget nem biztos, hogy elviseli a hazai csapat. A Villarreal folyamatosan ment előre, de a győztes gól csak a 83. percben született meg, egy nem akármilyen találattal.
    Összességében teljesen megérdemelt a hazai győzelem, sokkal jobban akarták a győzelmet, és főleg sokkal többet is tettek érte, mint ellenfele.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (00:53:28)

90+3
    Szabadrúgást kap az ellenfél térfelén a Villarreal, ez most tökéletes a hazaiaknak.

90+2
    Perbet közelről, balról bal lábbal lőtte kapura, Marino szögletre tette ki.

90+1
    A Valladolid térfelén járatja a labdát a hazai csapat.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    A vendégek nem tudnak labdához jutni, a hazaiak jól eldugják azt.

88
    Aquino közelről, igaz kicsit jobbra már kisodródva lőtte kapura, Valiente beérte, és becsúszással szögletre mentett. Ez már meccslabda volt itt a végén.

87
    Omar lövését védenie kellett Asenjonak. Ritka pillanat, hogy a hazai hálóőrnek védenie kell.

86
    Zakarya Bergdich kap sárga lapot buktatásért.

84
    A múlt fordulóban a 83. percben egyenlített, most fordított ebben a percben a Villarreal.

83
    A Villarreal gólt szerzett!
    CANI góljával fordít a Villarreal. Asenjo rúgta ki a labdát, Perbet nagy nehezen még bent tartotta, majd Canihoz passzolt, aki szólózott egy középen, majd 18 méterről bevarrta a bal felsőbe.

82
    Oscar helyére Valdet Rama állt be.

81
    Perbet labdája nem jó, kirúgással jöhetnek a vendégek.

80
    Látványos és gyors támadás a Villarrealtól! Aquino húzta meg a bal oldalon, jól is tette középre, az ötösön érkezett Perbet, fejjel milliméterekkel maradt le a labdáról. Nagy helyzet volt.