Ebes KKSE – Veresegyház VSK 2:0 (vége) | BKV Előre SC – Körmendi FC 6:1 (vége) | ESMTK – Tolle UFC Szekszárd 1:1 (vége)
Szombathelyi Haladás II. – Nagyatádi FC 1:2 (vége)
BKV Előre SC
6:1 (2:0)
Körmendi FC
vasárnap 01.09.2013, 17:30 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Nem volt egy súlycsoportban a két csapat, kis túlzással az történt a pályán, amit csak a hazaiak akartak. A második félidő végére teljesen szétesett a Körmend, csak az volt a kérdés, hogy hányat rúg a BKV.
    A BKV rajtja a bajnokságban irigylésre méltó, de ilyen játékkal érthető is.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (19:22:33)

90
    Ha a játékvezetőnek van szíve, akkor nem hosszabbít. Elég volt ennyi a vendégek szenvedéséből.

89
    Vendégek dobhatnak, de szemmel láthatóan már semmi kedvük a játékhoz.

88
    Sásdi rúgta ki, de már megint a hazaiaknál a labda.

87
    Berdó húzta meg a bal oldalon, majd védőjét és a kapust becsapva rúgta el, de csak a jobb oldali hálóba rúgta.

85
    A vendégek előreívelt labdájára Bozsó mozdult ki a kapujából, és lábbal mentett a vendégek támadója elől.

84
    Dobó volt lesen, kifelé jöhet a Körmend.

83
    Kis túlzással az történik a pályán, amit csak akarnak a hazaiak.

82
    A BKV Előre gólt szerzett!
    BERKI PÉTER lőtte a hatodikat. Szabadrúgást rúghattak a hazaiak, a középre belőtt labdára Berki lecsapott, majd egy csellel becsapta védőjét, és 12 méterről a kapu jobb sarkába vágta a labdát.

80
    Molnár volt lesen, kifelé jöhet a Körmend.

79
    A vendégek passzolgatnak középen, majd labdaszerzés után megindul a BKV.

78
    A második félidő kifejezetten élvezetes, és nem csak a gólok miatt. A Körmend védelme átjáróház, néha a hazaiak túljátsszák a helyzeteket.

77
    Karacsa kapott labdát jobb oldalon, majd elkezdett cselezgetni, ez volt a veszte.

76
    Takács helyett Horváth a pályán.

75
    Berki a pályán Petrezselyem helyett.

74
    KARACS ROLAND fejesével már ötnél tart a BKV. Berdó adta be jobbról a labdát, Karacs közelről fejelte a kapuba.

73
    Németh jobbról szánta rá magát egy lövésre, a bal kapufát találta el. Szép jelenet volt.

Gólok: 3. Molnár, 16. Berdó, 55. Berdó, 62. Petrezselyem, 74. Karacs, 82. Berki – 52. Takács (bünt.)

Lapok:   28. Vadas (BKV), 38. Merczel (BKV) – 38. Balikó (KFC), 60. Bezdi (KFC)

BKV Előre SC: Bozsó – Sebők, Tányéros, Tóth, Berdó – Csikós, Petrezselyem, Vadas, Merczel – Karacs, Molnár
    Körmendi FC: Sásdi – Csenterics, Szalai, Bezdi, Varga – Kósik, Takács, Makai, Takács – Németh, Balikó

Játékvezetők: Takács – Pogonyi, Flinta