Ebes KKSE – Veresegyház VSK 2:0 (vége) | BKV Előre SC – Körmendi FC 6:1 (vége) | ESMTK – Tolle UFC Szekszárd 1:1 (vége)
Szombathelyi Haladás II. – Nagyatádi FC 1:2 (vége)
ESMTK
1:1 (0:1)
Tolle UFC Szekszárd
vasárnap 01.09.2013, 17:30 • ESMTK Stadion • NBIII - Nyugati csoport

Döntetlennel zárult az éllovas és a sereghajtó csatája. A Szekszárd megnyugodott a második félidőre és inkább a labdatartásra összpontosított, ami a végén megbosszulta magát. Bár az ESMTK sem brillírozott a második játékrészben, a hajrára feléledt, és végül gólra váltotta kínálkozó lehetőségét. Köszönjük a figyelmet mi is, ezzel búcsúzunk innen Pesterzsébetről! (19:16:36)

90+2
    Kontráznak a hazaiak, de hiába viszik fel gyorsan a labdát, a sok passzolgatás után már nem sikerül értékelhető helyzetet kialakítani.

90+1
    Mindkét csapat a győzelemre tör. A Szekszárd nagyon nyom a hazai kapu előtt.

90
    A szekszárdiak válasza a gólra egy kilométerekkel fölé lőtt labda.

89
    Két perc lesz a hosszabbítás.

89
    Az ESMTK gólt szerzett!
    Két perccel a lefújás előtt, egy jobb oldali szabadrúgást követően NEMES NORBERT elé pattan a labda, aki pár méterről nagy erővel helyez a hálóba! Megvan az egyenlítő találat!

87
    Nagyon szeretne egy gól kiharcolni az ESMTK, de továbbra is eredménytelenül próbálkozik.

86
    Szabadrúgás harminc méterről, a jobb oldalról a hazaiaknak, de a beívelés elszáll a fejek felett. Kirúgás következik.

85
    Húsz méterről kísérletezik ismét a Szekszárd, de Bonicanak csemege a középmagas labda.

84
    Támad az ESMTK, majd a beívelt passz hosszú Kazinak, aki csak szabálytalankodva tudja megállítani ellenfelét.

83
    Bal oldali szöglet a vendégeknek, de Bonica lehúzza a beívelt labdát.

82
    Áder előtt nagy lehetőség, a piros mezes csatár azonban magasan fölé lövi a tizenhatosról a labdát, a hazai szurkolók nem tetszésére.

81
    A hazai térfélen járatják a labdát a védők.

80
    Jobb oldalról végezhetett el szögletet az ESMTK. A kapu elé érkező labdát Kovács tolja ki kézzel, és megtartják a labdát a vendégek.

79
    Kis kavarodás a vendég tizenhatos előterében, végül azonban a védők még időben mentenek.

78
    Sokat van mezőnyben a labda. Kicsit mintha elakadtak volna a támadások.

77
    Kovács húzza le a hazaiak által beívelt labdát.

76
    Az utolsó negyedórához érkeztünk. Már csak 15 perce van a hazaiaknak a gólszerzésre. A vendégek egyelőre jól tartják az eredményt.