Szigetszentmiklós – Budapest Honvéd FC 2:0 (vége) | Kisvárda – Diósgyőri VTK 1:1 (vége) | MTK Budapest FC – 3:1 (vége)
Debreceni VSC – Nyíregyháza 3:0 (vége) | Cegléd – Puskás Akadémia FC 2:2 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – BFC Siófok 3:0 (vége)
Szombathelyi Haladás – Gyirmót 2:2 (vége) | Pécsi MFC – ZTE 3:0 (vége) | Fehérvár – Dunaújváros 3:0 (vége)
Győr – Tatabánya 7:0 (vége) | Újpest FC – Szolnok 2:0 (vége) | Békéscsaba – KTE-Phoenix Mecano 3:3 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – Balmazújváros 2:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Sopron 2:1 (vége)
Pécsi MFC
3:0 (2:0)
ZTE FC
szerda 04.09.2013, 18:00 • PMFC Stadion, pécs • Magyar Ligakupa

A PMFC teljesen megérdemelten győzte le a haloványan játszó ZTE csapatát. A hazaiak három szép találatára a vendégek részéről csak egy két helyzetecskére futotta. Nagyon érezhető volt a két együttes közötti osztálykülönbség. (19:45:41)

90
    A második félidőben sem lesz hosszabbítás.

89
    Ismét szabadrúgás a Pécsnek a félpályától és megint Márkvárt a szenvedő alany.

87
    Kovács találta el Márkvárt bokáját, szabadrúgás a Pécsnek a félpályától.

85
    Pölöskey most 20 méterről bombázott kapura de Vlaszák kiütötte a lövését.

84
    Márkvárt beadása után ismét megelőzte Pölöskeyt Preklet és felszabadított.

82
    A Pécs gólt szerzett!
    Rácz bal oldali szögeltére VÁROSI robbant be és bólintotta a kapuba 3 méterről.

80
    Városi jobb oldali lövése, éles szögből, Pálról vágódott szögeltre.

79
    A ZTE térfelén az összes mezőnyjátékos, a PMFC irányít.

78
    Wittrédi lába görcsölt be, ápolják a félpályánál.

77
    Dibusznak dolga akadt, Pál 18 méteres lövését védte látványos mozdulattal.

76
    Városi a jobb oldalról nagyon mélyen adta be a labdát, kirúgás a vendégeknek.

74
    Kovács kiváló labdát kapott a tizenhatoson belül, de 12 méterről legalább 5 méterről mellé lőtte.

73
    Városi jó labdát kapott, de 15 méternél Kocsis el tudta pöckölni előle a labdát.

71
    Csere a ZTE FC-nél: lemegy Tanque, bejön Kovács.

70
    Jocics Márkvártnak adta a szögletet, majd visszakapta lövésre a labdát, de 18 méterről jócskán mellé gurított.

69
    Pölöskey remekül sarkalta Kocsisra a labdát, ezzel szögletet harcolt ki.

68
    Beke beadása Pölökey felé ment, de Preklet most is megelőzte a csatárt és elfejelte a labdát.

Kolarics László

Gólok: 25. Lantos, 41. Beke, 82. Városi

Lapok:   48. Beke (PMFC) – 23. Vágó (ZTE)

Pécsi MFC: Dibusz – Nagy(a félidőben, Városi), Fodor(64.Havas), Lantos, Deutsch – Jocics,Beke, Wittrédi, Kővári(57.Márkvárt)- Rácz, Pölöskey
    ZTE FC: Vlaszák – Pál, Buzás, Preklet, Kocsis – Vágó, Szegleti(63.Szántó), Babati(a félidőben, Baráth), Bíró – Tanque(71.Kovács), Tóth

Játékvezetők: Szőts, Gergely – Bozó Zoltán, Kiss I. Balázs, Tj.:Barna Gábor