Balmazújváros – Debreceni VSC 1:5 (vége) | Kozármisleny – Fehérvár 0:4 (vége) | BFC Siófok – ZTE 3:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Pécsi MFC 2:1 (vége) | Diósgyőri VTK – 4:2 (vége) | Újpest FC – Békéscsaba 2:2 (vége)
Győr – Ferencvárosi Torna Club 4:1 (vége)
Diósgyőri VTK
4:2 (0:0)
szerda 16.10.2013, 17:00 • DVTK-stadion, Miskolc • Magyar Ligakupa

Vége a találkozónak. Gólgazdag második félidőt láthattak a szakadó esőben a nézők, a diósgyőriek félidei cseréi beváltak, ennek köszönhetően megélénkült a játékuk és Tisza vezérletével négyet számoltak a becsülettel küzdő Vasasra, amely szintén szerzett két gólt. Ezzel az eredménnyel a DVTK átvette a vezetést a csoportban, a Vasas pedig a második helyre csúszott. Érdekes kérdés lesz az is, kik nyújtottak olyan teljesítményt, amivel a hétvégén is szerepet kaphatnak bajnoki mérkőzésen.
    Köszönjük a figyelmet, viszontlátásra! (18:50:42)

91
    Kontra végén Kostic adhatott volna be veszélyesen, de nem tette. Azért egy szögletet kiharcolt

91
    Ádám került helyzetbe Remili szabadrúgása után, de csak az oldalhálót rezegtette meg. A hosszabbítás pedig egy perc lesz

90
    Hohmann kapott nagyot Alvestől, lap nincs, szabadrúgás viszont van, amit be lehet adni

88
    A Vasas gólt szerzett!
    Szépít megint a Vasas! BOKA lopta a távolságot Gelei kapuja felé, majd huszonhárom méterről kilőtte a jobb felső sarkot. Szépségdíjas találat, ám alighanem már hiába.

86
    Debreceni szabadított fel egy bikázással. Majdnem eltalálta a partjelzőt is, a szurkolók tapsát váltva ki ezzel