PICK – Veszprém 23:22 (vége) | PLER-Budapest – Cegléd 30:23 (vége) | Tatabánya – Gyöngyös 28:31 (vége)

58
    A ceglédi csapat kapott sárga lapot. (28:23) (28:23)

51
    Időt kért a PLER! (25:19) (25:19)

49
    Mousavi kap két percet és ezután majdnem verekedés lett a pályán. (25:18) (25:18)

48
    VANCSICS először a kapusba, majd a kipattanót a kapuba lőtte. (24:18) (24:18)

45
    Időt kért a Cegléd! (22:17) (22:17)

43
    Mousavi megy ki két percre, mert hátulról rántotta le ellenfelét. (21:17) (21:17)

37
    Újabb kiállítás, Vancsics János megy ki két percre a PLER-ből. (18:13) (18:13)

36
    Repkednek a két percek, Varga Péter megy ki a Ceglédből két percre. (16:13) (16:13)

34
    Varga László volt túl durva, így két percre kiáll. (16:13) (16:13)

32
    VANCSICS lőtte be a büntetőt. (16:13) (16:13)

32
    Lepsényi Sándor kapja meg harmadik két percét, így számra vége a mérkőzésnek. (15:13) (15:13)

30
    Rév megy ki két percre. (14:12) (14:12)

29
    VANCSICS lőtte be Bartucznak. (13:12) (13:12)

28
    Endrédi megy ki két percre a Ceglédből és büntető. (12:12) (12:12)

25
    VANCSICS lőtte Bősz alatt a kapuba. (11:10) (11:10)

25
    Lepsényi kap két percet, mert szélről bemenő Auth Márton ellen faultolt szabálytalanul. (10:10) (10:10)

22
    Időt kért a hazai PLER! (10:9) (10:9)

22
    Csapat kiállítást kapott a PLER csapata. (10:9) (10:9)

22
    BÍRÓ lőtt a kapuba egy büntetőt. (10:9) (10:9)

20
    Varga László kap két percet, mert a támadó játékost nyaknál fogta meg. (10:6) (10:6)

16
    Időt kért a Cegléd. (8:5) (8:5)

15
    Varga László kap sárga lapot. (6:5) (6:5)

7
    Lepsényi Sándor megy ki a Ceglédből két percre. (1:4) (1:4)

4
    Rév hetesét védi Bartucz. (0:2) (0:2)

3
    Gyors indítás végén Szabó fogja Lászlai ziccerét. (0:1) (0:1)

2
    BÍRÓ lőtte a büntetőt a kapuba. (0:1) (0:1)

2
    Perisic harcolt ki egy büntetőt. (0:0) (0:0)

Pap Csaba

PLER-Budapest: Szabó T., Kránitz – Vancsics, Bakos, Mousavi, Varga L., Rév, Auth, Marczinkó, Bohács, Mikita, Zsiga, Tóth P., Nagy B., Leimeter, Rédai.
    Ceglédi Kézilabda Klub SE: Bősz, Bartucz – Endrédi, Varga P., Dengi, Lászlai, Vujovic, Sutka, Csőke, Bányai, Lepsényi, Takács, Perisic, Antal, Pocsai, Bíró.

Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter.