Nové Zámky – Budapešť 8:1 (vége) | HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 2:6 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 3:1 (vége)
Corona Brasov Wolves
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
Dab.Docler
péntek 01.11.2013, 18:00 • Patinoarul „Olimpic” Brasov • MOL Liga

56:31
    Szappanos Dávid (Dab.Docler) is kiáll, 2+10 perc a büntetése szintén durva játékért!

56:31
    Virág Csanád (Brassó) kap 2+10 percet durva játékért!

53:53
    Pysarenko (Brassó) áll ki 2 percre akadályozásért, emberelőnyben az acélbikák!

41:19
    Virág Csanád (Brassó) áll ki 2 percre fogás miatt!

37:11
    Pysarenko (Brassó) is kiáll 2 percre bottal akasztásért, 4 a 4 ellen a jégen a csapatok!

37:11
    Azari (Dab.Docler) ül le 2 percre bottal akasztásért!

31:05
    A meccs felét átlépve következik a 8. kiállítás: Zsók (Brassó) pihen 2 percet gáncsolásért!

27:52
    Ladányit (Dab.Docler) küldik le a jégről a játékvezetők bottal lökés miatt, ötödször előnyben a Brassó!

25:44
    Fordul a kocka, most a vendégek lesznek többen a jégen, miután a hazai csapatból Mastaleriu (Brassó) ül le gáncsolásért 2 percre!

22:31
    Kettős emberelőnyben a Brassó! Papp Viktor (Dab.Docler) is lemegy a jégről 2 percre fogás miatt!

21:24
    Jabornik (Dab.Docler) megy le 2 percre gáncsolásért, ismét emberelőnyben a hazai együttes!

17:49
    Gröshl Tamás (Dab.Docler) megy le 2 percre akadályozásért! Emberelőnyben a Brassó, a hazaiak mutatója eddig 1/1 ilyen helyzetben!

03:10
    Emberelőnyben az újvárosiak! Antal Zsombort (Brassó) küldik ki 2 percre bottal akasztásért!

01:26
    Hube (Dab.Docler) áll ki 2 percre akadályozásért.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 2. Wehrs (Bonar, Zsók), 19. Hietamaki (Bonar), 40. Pysarenko (Antal, Hietamaki) – 17. Hegyi (Á.)

Corona Brasov Wolves: Polc – Wehrs, Nagy Cs., Antal, Bonar, Petres – Mastaleriu, Hietamaki, Molnár Zs., Zsók, Virág Cs. – Pysarenko, Péter R., Saluga, Márton, Gliga – Dumitru, Imecs, Bálint, Péter Zs.
    Dab.Docler: Kiss Tamás – Huba, Jabornik, Ladányi, Gröshl, Peterdi – Lindgren, Hüffner, Somogyi, Hurtaj, Azari – Nagy R., Erdélyi, Pavuk, Papp V., Szappanos – Sabados, Hegyi, Virág T., Kiss Á.

Játékvezetők: Valentin Lascar, Csomortani Zsolt – Siko Szilard, Csata Attila