KTE-Phoenix Mecano – MTK Budapest FC 0:3 (vége) | Budapest Honvéd FC – Pécsi MFC 1:1 (vége)
Budapest Honvéd FC
1:1 (0:0)
Pécsi MFC
kedd 26.11.2013, 18:00 • Bozsik Stadion, Budapest • Magyar Kupa

Az eredménnyel egyértelműen a vendég Pécs lehet elégedettebb, főleg, hogy a Honvéd többet támadott, bár a nagy helyzetek alapján jogos az X.
    A második félidő jobb játékot és két gólt hozott tehát, és a Pécs számára kedvező helyzetet a visszavágóra, ami jövő szerdán lesz. Köszönjük a figyelmet! (19:50:23)

90+2
    A szögletből nem lett semmi, de így is jó az eredmény a Pécsnek.

90+1
    A Pécs támad, és ők is elvégezhetnek ma egy szögletet.

90
    2 perc a hosszabbítás.

90
    Ignjatovic vágta előre a labdát, nem talált embert.

89
    Mohl fejelhetett tisztán 10 méterről, mellé.

88
    Tartja a labdát a Pécs.

87
    Alcibiade messziről és rosszul lőtt kapásból, kirúgás.

86
    A szöglet után kontrázhatott a Pécs, Pölöskei egyedül mehetett a kapura, ám sikerült túl hosszan szöktetnie magát, Kemenes nagyot védett így is!

85
    85 percet kellett várni az első szögletre! Ezt a Honvéd végezheti el.

84
    Bedobással jön a Honvéd, mindenki elől!

83
    Emberhátrányban is próbálkozik a hazai csapat, de kevés sikerrel, a Pécs egyelőre rutinosan él a lehetőséggel.

81
    Marco Rossi is kihasználja harmadik cseréjét, King helyére a fiatal Vernes Richárd állt be.

80
    Szépen járatja a labdát a Pécs, jó nekik az 1-1 idegenben, a Honvéd emberhátrányban meg nem tud ezzel mit kezdeni.

79
    Kihasználta az utolsó csere lehetőségét a Pécs, Wittrédi helyén Frőhlich Roland folytatja.