Bayern München – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 2:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Norimberk 3:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – Werder Bremen 4:4 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund 1:3 (vége) | Hertha BSC – FC Augsburg 0:0 (vége) | FC Schalke 04 – VfB Stuttgart 3:0 (vége)
TSG 1899 Hoffenheim
4:4 (2:2)
Werder Brémy
szombat 30.11.2013, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Bundesliga

A játékvezető lefújja a mérkőzést!
    Nagyszerű mérkőzést láthattunk, ahol megérdemelt X született.
    Az első félidő mindenképp a hazaiaké volt, de ott a végén a vendégek 2 gyors góllal egyenlíteni tudtak, majd a félidő után ugyanilyen gyorsan foszlott szerte minden, hiszen a 49. illetve 54. percben ismét 2 góllal vezettek a kék mezesek, majd a frissen beállt Petersen szépített az 59. percben. Ezek után nagyon beszorult a Hoffenheim a térfelére és a brémaiak végig támadták az utolsó fél órát, aminek meg is lett az eredménye!

Köszönöm szépen a figyelmüket, további jó hétvégét kívánok Önöknek! Tartsanak velünk továbbra is! (17:23:46)

90+2
    Az egyenlítő gól után letámadnak a vendégek, most már a győzelemért hajtanak!

90+1
    A Werder gólt szerzett!Petersen lövése után szöglet következhetett, amit Hunt adott be. A labda a frissen beállt Bargfrede elé pattant, aki tisztán lőhetett a kaputól 10 méterre és kilőtte a jobb alsót, 4-4! A vendégek 2-0 után 4-2-ről is képesek voltak felállni!

90+1
    Petersen kiegyenlíthetett volna az utolsó pillanatban, de kihagyta a ziccerét!

90+1
    A játékvezető 3 percet hosszabbít!

90
    Remekül tartják magukat a hazaiak.

89
    Nagyon jól járatják a labdát ellenfelük térfelén a vendégek, de a védelemben nem tudnak lyukat találni!

88
    Hunt adja be, de a labda csak védőt talál, akik könnyedén szabadítanak fel!

87
    Egy óriási szerelés után szöglet a brémaiaknak!

86
    A bomba gólt lövő Volland hagyja el a pályát, a helyén Jonhson!

85
    Hunt jön el a szélen, majd beadja Petersennek, aki 5 méterről kapura fejel, de a fejes gyenge és Casteels fogni tudja!

84
    A középpályán jut szabadrúgáshoz a kék mezes alakulat.

83
    Volland indítja Modestét a tizenhatoson belül, aki átveszi, majd lőne, de egy védő szerelni tudja!

82
    Nagyon nyomnak a vendégek! Vajon kibírják-e a hazaiak?

81
    A középpályán folyik a harc a labdáért.

80
    Firmino indulhatott a kontrából, de az egyik védő az utolsó pillanatban a 16-oson belül szerelni tudta! Ráadásul rápattant a labda a lábára, így kirúgás következhet szöglet helyett!

80
    Hunt beíveli a kapu elé, de jön Casteels és megfogj!

79
    Modeste gyűri le ellenfelét a kapu előtt jó 35 méternél, szabadrúgás!

Gólok: 12. Salihović (bünt.), 19. Salihović (bünt.), 49. Volland, 54. Herdling – 45. Hunt (bünt.), 45+1. Elia, 59. Petersen, 90+1. Bargfrede

Lapok:   45. Schipplock (HOF), 78. Herdling (HOF) – 15. Elia (BRM), 20. Fritz (BRM), 31. Makiadi (BRM), 62. Ekici (BRM)

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Abraham, Süle, Salihović – Rudy, Polanski, Herdling- Firmino, Schipplock, Volland
    Werder Brémy: Wolf – Garcia, Caldirola, Lukimya-Mulongoti, Gebre Selassie – Makiadi, Fritz – Ekici, Hunt, Elia – Di Santo