Bayern München – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 2:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Norimberk 3:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – Werder Bremen 4:4 (vége)
1. FSV Mainz 05 – Borussia Dortmund 1:3 (vége) | Hertha BSC – FC Augsburg 0:0 (vége) | FC Schalke 04 – VfB Stuttgart 3:0 (vége)
TSG 1899 Hoffenheim
4:4 (2:2)
Werder Brémy
szombat 30.11.2013, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Bundesliga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.

A Bundesliga 14. fordulójában az elmúlt pár meccs alapján két kieső jelölt küzd a középmezőnybe való felzárkózásért!

A hazaiaknak az elmúlt 5 mérkőzésből egyet sikerült csak megnyerni, míg a vendégeknek egy siker mellett 1 döntetlenre is futotta, de ők sincsenek jobb formában.

Izgalmas mérkőzésre számíthatunk, mindkét félnek nagyon kellene a három pont!

4
    Firmino közeli lövése pattan ki a kapufáról!

5
    Nagy nyomás alatt tartják a hazaiakat a brémeni csapatot.

6
    Támadásban a Hoffenheim!

7
    Remekül tartják a labdát a középpályán a kék mezes hazaiak.

8
    Volland kezel a felezőnél, szabadrúgás a fehér mezes vendégeknek.

9
    Schipplock cselezi be magát a 16-oson belülre, majd méterekkel mellé lövi, micsoda lehetőség maradt ki.

10
    A szöglet után büntetővel jönnek a hazaiak!
    Vollandot rúgták fel a 16-oson belül!

12
    A Hoffenheim gólt szerzett!Salihović a bal alsóba vágj a büntetőt, 1-0!

13
    Ezzel a szép büntetővel vezetnek is a hazaiak, ez várható volt.

14
    Hunt kap jó labdát a 16-oson belül, tol rajta egyet, majd kapura lövi, de a kapus szögletre ment!

15
    A beadás gyenge, a kapus könnyedén lehúzza.

15
    Elia kap lapot, miután odarúg ellenfelének.

16

17
    Jól hozzák fel a bremeniek!

18
    Schipplockot lökik fel a 16-oson belül, ismét 11-eshez jutnak a hazaiak!

19
    A Hoffenheim gólt szerzett!Salihović ezt is bevágja, középre pörgeti, de a kapus elmozdul, higgadt megoldás volt!

20
    Remekül kezdi a mérkőzést a Hoffenheim!

20
    Fritz kap lapot miután felrúgja ellenfelét.

21
    Áll a játék, a duplázó Salihović a földön.

22
    Salihović hősiesen feláll és folytatja a játékot!

22

23
    Beszorul térfelére a Werder Bremen!

24
    Egy szép szerelés után szöglettel jöhetnek a fehér mezesek.

24
    Érkezik a beadás... Az egyik védő egy csuka fejessel menteni tud!

25
    Könnyedén passzolgat a felezőnél a kék mezes egylet.

26
    Picit vissza vesz az iramból a hazai gárda.

27
    Kitámadnak a bremeniek!

28
    Remekül tartja 2 gólos előnyét hazai csapat.

29
    Szépen járatják a labdát a Hoffenheim középpályásai!

30
    Schipplock-ot rúgják fel a 16-osnál! Szabadrúgás befelé, a táv 17 méter!

31
    Makiadi kap lapot az iménti belépőjéért.

32
    Salihović lövi el... Épphogy mellé, micsoda lövés volt!

33
    Kezd feltámadni a brémai csapat.

34
    A középpályán jut szabadrúgáshoz a vendég csapat, ezt fel is lehet ívelni.

35
    Meg is történik, de érkezik a kapus és lehúzza.

36
    Úgy látszik jót tett fejben a hazai játékosoknak a válogatott meccsek miatt elrendelt szünet.

37
    Jól tartják a labdát a félpályánál a fehér mezesek.

38
    A középpályán jut szabadrúgáshoz a Werder Bremen!

39
    Schipplock kap remek labdát a jobb szélről! Kapásból kapura lövi 11 méterről, de mellé rúgja, óriási helyzet maradt ki!

40
    A kék mezesek már nem sietnek el semmit, könnyedén passzolgatnak a középpályán.

41
    Polanski indítja Schipplockot, akit az egyik védő az utolsó pillanatban szerelni tud, szöglet!

41
    Érkezik a beadás, de Elia jól jön és felszabadít!

42
    Nagyon beszorul kapuja elé a vendég csapat!

43
    Volland kap labdát a 16-oson belülre, amit be is rúg a kapus mellett a hálóba, de a bíró visszafújja les miatt!

44
    Remek szépítési lehetőség a Bremeni csapatnak! 18 méterről rúghatnak szabadrúgást!

45
    Schipplock kap sárgát kezezésért a 16-oson belül!

45
    A szabadrúgást Hunt Schipplock kezére rúgja, a játékvezető tizenegyest ítél!

45
    A Werder gólt szerzett!Hunt higgadtan, laposan a jobb sarokba lövi a neki megítélt büntetőt! 2-1!

45+1
    A Werder gólt szerzett!Hunt adja be nullszögből, a labda elmegy a kapus lába között és az üresen hagyott Elia az üres kapuba passzol, 2-2!

A vendégek 2 perc alatt kiegyenlítették az első félidőt!
    Végig uralták a játékot a hazaiak, azonban a végén egy kis megingás elég volt a bremeni csapatnak két gyors gólhoz!

46

46
    A vendégek kezdték a második játékrészt.

47
    Támadásban a Werder Bremen!

48

49
    A Hoffenheim gólt szerzett!Salihović adja be a jobb szélről az üresen hagyott Vollandnak, aki a kapus mellett a bal alsó sarokba fejel, 3-2!

50
    A kaputól 40 méterre kap szabadrúgást a vendég csapat.
    Érkezik a beadás... Nagyon nagy a tömörülés a kapu előtt és két lepattanó lövés után a bíró szabadrúgást ítél kifelé!

51
    Nagyon jó iramban kezdték a felek a második játékrészt!

52

52
    Elia helyén Petersen a pályán.

53
    Letámad a Hoffenheim.

54
    A Hoffenheim gólt szerzett!Herdling vezeti fel a középpályától a tizenhatosig a labdát, majd kilövi a bal felsőt, micsoda bomba volt! Ez már örömfoci! 4-2!

55
    Kiváló mérkőzést láthatunk a mai napon a Rhein-Neckar-Arenában!

56
    A vendégek nem jutnak szóhoz, a kék mezesek 10 perc alatt ismét két gólos előnyhöz jutottak!

56
    Hunt kap szabadrúgást a bal szélen.

57
    Hunt is végzi el... Érkezik a beadás, de Casteels is jól jön ki és lehúzza a támadók elől a labdát!

58
    A hoffenheimi támadók járatják a labdát ellenfelük térfelén.

59
    A Werder gólt szerzett!Egy óriási védelmi hiba után a frissen beállt Petersen hozza vissza csapatát a játékba, 4-3!

60
    A nem rég gólt szerző Petersen kap sárga lapot buktatásért.

61
    Rég nem láttam már ilyen gól gazdag Bundesliga mérkőzést! 7 gól Hölgyeim és Uraim hét!

62
    Ekici rúgja fel Becket, szabadrúgás kifelé.

66
    Érkezik a beadás... de a labda elmegy mindenki feje fölött.

70
    Most a vendégek ragadnak be a térfelükre, remek iramú mérkőzés!

74
    Teljesen beszorul kapuja elé a Hoffenheim!

75
    Jól védekeznek a hazaiak.

76
    Egy szerelés után szöglettel jöhetnek a fehér mezesek.

77
    Érkezik a beadás... Csak ellenfélhez jut.

78
    Herdling kap lapot reklamálásért.

79
    Kitámadnak a kék mezesek!

79
    Modeste gyűri le ellenfelét a kapu előtt jó 35 méternél, szabadrúgás!

80
    Hunt beíveli a kapu elé, de jön Casteels és megfogj!

80
    Firmino indulhatott a kontrából, de az egyik védő az utolsó pillanatban a 16-oson belül szerelni tudta! Ráadásul rápattant a labda a lábára, így kirúgás következhet szöglet helyett!

81
    A középpályán folyik a harc a labdáért.

82
    Nagyon nyomnak a vendégek! Vajon kibírják-e a hazaiak?

83
    Volland indítja Modestét a tizenhatoson belül, aki átveszi, majd lőne, de egy védő szerelni tudja!

84
    A középpályán jut szabadrúgáshoz a kék mezes alakulat.

85
    Hunt jön el a szélen, majd beadja Petersennek, aki 5 méterről kapura fejel, de a fejes gyenge és Casteels fogni tudja!

86
    A bomba gólt lövő Volland hagyja el a pályát, a helyén Jonhson!

87
    Egy óriási szerelés után szöglet a brémaiaknak!

88
    Hunt adja be, de a labda csak védőt talál, akik könnyedén szabadítanak fel!

89
    Nagyon jól járatják a labdát ellenfelük térfelén a vendégek, de a védelemben nem tudnak lyukat találni!

90
    Remekül tartják magukat a hazaiak.

90+1
    A játékvezető 3 percet hosszabbít!

90+1
    Petersen kiegyenlíthetett volna az utolsó pillanatban, de kihagyta a ziccerét!

90+1
    A Werder gólt szerzett!Petersen lövése után szöglet következhetett, amit Hunt adott be. A labda a frissen beállt Bargfrede elé pattant, aki tisztán lőhetett a kaputól 10 méterre és kilőtte a jobb alsót, 4-4! A vendégek 2-0 után 4-2-ről is képesek voltak felállni!

90+2
    Az egyenlítő gól után letámadnak a vendégek, most már a győzelemért hajtanak!

A játékvezető lefújja a mérkőzést!
    Nagyszerű mérkőzést láthattunk, ahol megérdemelt X született.
    Az első félidő mindenképp a hazaiaké volt, de ott a végén a vendégek 2 gyors góllal egyenlíteni tudtak, majd a félidő után ugyanilyen gyorsan foszlott szerte minden, hiszen a 49. illetve 54. percben ismét 2 góllal vezettek a kék mezesek, majd a frissen beállt Petersen szépített az 59. percben. Ezek után nagyon beszorult a Hoffenheim a térfelére és a brémaiak végig támadták az utolsó fél órát, aminek meg is lett az eredménye!

Köszönöm szépen a figyelmüket, további jó hétvégét kívánok Önöknek! Tartsanak velünk továbbra is! (17:23:46)

Gólok: 12. Salihović (bünt.), 19. Salihović (bünt.), 49. Volland, 54. Herdling – 45. Hunt (bünt.), 45+1. Elia, 59. Petersen, 90+1. Bargfrede

Lapok:   45. Schipplock (HOF), 78. Herdling (HOF) – 15. Elia (BRM), 20. Fritz (BRM), 31. Makiadi (BRM), 62. Ekici (BRM)

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Abraham, Süle, Salihović – Rudy, Polanski, Herdling- Firmino, Schipplock, Volland
    Werder Brémy: Wolf – Garcia, Caldirola, Lukimya-Mulongoti, Gebre Selassie – Makiadi, Fritz – Ekici, Hunt, Elia – Di Santo