Cigánd – Nyírbátori FC 1:1 (vége) | Soroksár – Orosháza FC 2:0 (vége) | Egri Fc – Putnok FC 1:0 (vége)
Budaörs – BKV Előre SC 1:2 (vége) | Csepel FC – Nagyatádi FC 2:0 (vége) | Hajdúböszörményi TE – FC Hatvan 2:1 (vége)
REAC – Létavértes SC 1:6 (vége)
Egri Fc
1:0 (0:0)
Putnok FC
szombat 30.11.2013, 13:00 • Szentmarjay Tibor Stadion, Eger • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:00 - kor kezdődik.

Az NB III. keleti csoportjának a negyedik helyezettje látogat a kiesés elől menekülő Egerhez. A vendégek pazar formában várják a találkozót, ugyanis a negyedik forduló óta, azaz szeptember nyolcadika óta nem talált legyőzőre. A hevesieknek minden követ és labdát meg kell ahhoz mozgatnia, hogy megnehezítsék a borsodiak munkáját. Ettől függetlenül nem számítok sima összecsapásra.

1

1
    A hazaiak indítják útjára a labdát.

1
    Dordija rúgta össze Kerékgyártó bokáját a tizenhatos közvetlen előterében. Azonnal gólszerzési lehetőséghez jutnak a vendégek.

2
    A sértett végezte el, a bal alsó sarokból szedte ki Illyés! Nagy bravúr volt.

3
    Hangosabbak a vendég szurkolók.

4
    Azonnal gólra törően játszik a Putnok.

6
    Nem tudja huzamosabb ideig megtartani a labdát az Eger.

9
    Szabó Á. ugratta volna ki Tóth Sz., Szabó R. ráadásul luftot is rúgott a hazaiaknál, de Illyés jól jött ki, így felszedte a putnoki támadó elől.

12
    Serban passzolt középre, miután elvitte a jobb oldalt Szabó R. mellett a labdát, Horváthnak, de kicsit hosszúra sikerült. Szabó Á. ugyan összeszedte, de ebből nem alakult ki veszély.

14
    Dordija maradt lenn egy felugrás után. A hátát fájlalja.

15
    Nem kér ápolást, folytatja a játékot.

16
    Dordija adta be a jobb oldalról Milovanovicnak a labdát, Pistol tudta hazaadni előle. Az egri csatár viszont kezet reklamál, de nem fújt a játékvezető.

19
    Dordiját buktatta Tóth Sz.. A bal 16-os sarkáról jár szabadrúgás a hazaiaknak.

20
    Varga ívelte be, de Burdun megfogta.

20
    Matei a bal oldalról lőtt kapura 28 méterről, de mellé ment.

22
    Dordijnak emelte be a védők mögé Milovanovic, aki továbbfejelte Hádának ő viszont csúnyán a kapu fölé rúgta jobbal tíz méterről.

23
    Szabó Á ugratta ki a jobb oldalról középre futó Tóth Sz.-t Illyés ismét pazarul jött ki és szedte fel előle.

23
    Az egri védelem nincs a toppon a mai nap.

14
    Horváth tekerte be egy bal oldali szögletet, Szabó Á. tette maga elé az ötös vonalánál, de ki tudta vágni előle Dordija. Nagyszerű mentés volt.

26
    Ablonczy marad lenn, Tóth Sz. nyúlt bele a szemébe.

28
    Serban jobb szélről adta be középre, Szabó R. csúsztatta tovább pont Horváthnak, aki a bal alsót vette célba fejjel a bal oldalról, de Illyés átért és eldőlve fogta.

29
    Ablonczy ápolás után visszatér.

30
    Varga dobott óriásit bal oldalról Milovanovic csúsztatta meg, de nem volt benne erő, így Burdun könnyedén fogta.

30
    Ablonczy egyelőre még szédeleg a pályán. A jobb szemét fájlalja.

32
    Varga ugratta ki a bal szélről befelé futó Hádát, de Burdun megelőzte és megfogta a játékszert.

34
    Kerékgyártó bal hátsó combja húzódott meg, azonnal ápolást kér.

35
    Kiegyenlített lett a játék. A Putnok is és az Eger is pontatlanul játszik.

38
    Csere lesz, Szemere B. fog érkezni a sérült Kerékgyártó helyett.

39
    Szemere B. érkezik Kerékgyártó helyett. Nem tudja folytatni a jobb oldali védő.

42
    Horváth jobb oldali szögletét Illyés öklözte ki Pistol fejéről. Kellett a hazai kapus beavatkozása!

43
    Milovanovic ért bele kézzel a hazai tizenhatoson belül. Sárga plusz büntető.

44
    Serban a bal oldalra lőtte a büntető, Illyés jó irányt választott és megfogta. Ki se pattant róla!

Jobban játszik a vendég gárda, de a büntető se volt elég nekik, hogy megszerezzék a vezetést. A második játékrészben nehéz dolga lesz, így a Putnoknak, az egrieket ez a védés fel kell, hogy tüzelje. Meglátjuk mi lesz a második félidőben negyed óra szünet után.

46
    Elkezdődött a második félidő. A Putnok jöhetett most.

46
    A szünetben cseréltek a vendégek, Bedea érkezett Tóth Sz. helyett.

49
    Nagy iramban kezd mind két gárda.

50
    A pontatlanság az átka a sietségnek.

52
    Varga egy távoli szabadrúgást ívelt fel, Burdun jött ki megfogni, de kiejtette a kezéből, szerencséjére Milovanovic nem számított rá. Mire fel eszmélt, addigra Matei tisztázott szögletre.

53
    Varga végezte el a jobb oldali sarokrúgást, Topcagic fejelt rá a rövidről, de a blokkba, utána meg felszabadítottak a védők.

54
    Horváth rúgott kapura középről húszról, de Illyés könnyedén fogta.

57
    A kezdeti hév alább hagyott. Kivárnak a csapatok.

59
    Varga tekert be jobb szélről egy pontrúgást, középen Dordijának hosszú volt, Milovanovic pedig nem indult be fejelni. Lehetőség volt.

60
    Szétszakadt a pálya, de az utolsó passzok továbbra is hiányoznak mind két oldalt.

61
    Zimányi esett el. Ápolni kell, de folytatni fogja.

63
    Szabó Á. etette meg Topcagicot és Molnár T., majd középről lőtt, de Illyés nagy bravúrral szögletre tudott menteni!

64
    A szöglet nem volt veszélyes, kifejelték a védők. Illyés teljesítménye kiemelkedő.

64
    Hádát ugratta ki a tizenhatos bal oldalán Varga, de Burdun parádésan jött ki és felszedte előle.

66
    Szabó R. és Szeleczki rúgtak össze, az utóbbinak fájt jobban. Nem kér ápolást, de húzza a lábát.

67
    Horváth esett össze a kezdőkörben, ápolni kell.

68
    Horváth kér és kap engedélyt a visszatérésre.

70
    Beszorul most a Putnok.

71
    Szabó R. egy szöglet után kifejelt labdát küldött kapu fölé kapásból.

72
    Lerántásért kap sárgát Molnár T.

73
    Matei a bal oldalról adta be a labdát, de végül a kapura volt veszélyes. Viszont így is felé ment.

75
    Varga lövését húsz méterről blokkolta Kovács R.

76
    Ablonczy reklamálásért kap sárgát. Büntetőt reklamált, Zimányi ért bele kézzel a lövésénél.

77
    Ukrainets fog beállni a vendégeknél.

78
    Ukrainets érkezik, Serban hagyja el a pályát.

79
    Egy kifelé szálló labdát lőtt kapásból laposan kapura Matei. Illyés magabiztosan fogta.

80
    Horváth bal oldali szögletét fejelte talpról éppen hogy a bal kapufa mellé Kovács R.

82
    Varga szabadrúgását a jobb oldalról Molnár T. fejelte a blokkra, majd kezet reklamálnak az egriek. A játékvezető sípja néma marad.

83
    Molnár T.-t rántotta vissza Szeleczki. Sárga lap a jutalma.

84
    Matei egy lepattanó labdát vágott kapu fölé középről 16 méterről.

87
    Az Eger gólt szerzett!

Pistol húzódott meg és hozta el melléle a labdát Háda, majd MILOVANOVIC vitte tovább, majd lőtte el a kifutó Burdun mellett.