KSI SE - Széchenyi Bank-FTC 6:13 (vége) | Kaposvári VK - A-HÍD Szeged 5:9 (vége)
Szolnoki Dózsa - BVSC- Zugló 9:7 (vége) | Valdor Szentes - ZF-Eger 5:17 (vége)
PVSK-Füszért - Lactiv-Vasas 9:13 (vége) | YBL Waterpolo Club - OSC-Újbuda 6:17 (vége)
Kaposvári VK - A-HÍD Szeged

5:9

(3:2, 0:2, 1:1, 1:4)

szombat 25.01.2014, 11:00 • Városi Sportuszoda, Virágfürdő, Kaposvár • E.ON Férfi OB I

Elsősorban jó védekezésének, Nagy Viktor védéseinek és Szívós imponáló játékának köszönhetően megnyerte a meccset az esélyesebb szegedi csapat. Bár a negyedik negyedben volt még döntetlen is az állás, a végére elfáradó somogyiak az utolsó játékrész végén már nem tudtak komoly ellenállást tanúsítani, így simának tűnő, de valójában komoly csata árán megszerzett győzelmet aratott a Szeged. Ezzel a diadallal a vendégek a Honvédhoz hasonlóan negyvenpontosak, és a budapesti csapat mögött a negyedik helyen állnak, a Kaposvár pedig huszonegy egységgel tartózkodik a forduló további eredményeitől függetlenül a nyolcadik pozícióban. Én mára megköszönöm a figyelmüket, de maradjanak velünk, hiszen ma még további négy mérkőzéssel várjuk Önöket az OBI-ből! (12:30:37)

32

32
    Dőry próbálkozása ezúttal is Nagy V. zsákmánya.

31
    Megúszás, SZÍVÓS kapta a játékszert és feltette az i-re a pontot! Önmaga hatodik, csapata kilencedik gólját szerezte, 5-9!

31
    Seman kiállítását nem tudta kihasználni a Kaposvár, Prikidánovics kontrafaultját követően jöhet a Szeged.

31
    Alighanem eldőlt a találkozó sorsa. KUNAC kapott labdát pozícióban és gólt is szerzett centerből, 5-8!

30
    Szívós, majd a másik oldalon Berta lövése is a sáncban halt el, a vendég csapat jöhet.

29
    Sánta lövése tévesztett célt, de Nagy Viktor jó ütemben tempózott ki a kapujából és elorozta a hazaiak elöl a labdát a túloldalon.

29
    Kuncz lövését Nagy V. védte, a Szegedé a labda.

28
    SZÍVÓS ellenállhatatlan, ez már a mai ötödik gólja, 5-7!

28
    Három támadó hibát is láthattunk most gyors egymásutánban, a Szegedé a támadás joga most.