Balmazújváros – Bagi TC '96 12:0 (vége) | Budaörs – Gyirmót 1:2 (vége) | Cigánd – Hajdúböszörményi TE 2:1 (vége)
MTK Budapest FC – FK DAC 1904 3:2 (vége)
Budaörs
1:2 (0:1)
Gyirmót FC Győr
kedd 04.02.2014, 14:30 • Budaörsi SC Sporttelep, Budaörs • Felkészülési mérkőzések

Egy kevésbé színvonalas második félidőben 1-1 gól született, ahol végig tartotta a lépést a hazai csapat az egy osztállyal feljebb játszó ellenfelével szemben. (16:08:28)

89
    A végén még beszorítja ellenfelét a győri gárda a térfélére.

88
    Remekül megy el Sajbán a szélen, beadja, érkezik a kapus.

87
    Remekül tartják magukat a vendégek.

86
    Kezdi ismét átvenni a mérkőzés irányítását a BSC.

84
    A középpályán járatják a labdát a hazaiak.

83
    A beadás veszélytelen.

82
    Ismét egy védelmi hiba a hazaiaktól, de a kapus tisztázni tud szögletre.

80
    Folyamatosan támadásban vannak a győriek.

79
    Jól védekeznek a budaörsiek

78
    A vendégek abszolút mezőnyfölényben játszanak.

76
    Fáradnak a hazaiak.

75
    Csere a Budaörs-nél/nál: lemegy Pleván, bejön Házi.

74
    A vendégek járatják a labdát a felezőnél.

73
    A középpályán zajlik a játék.

72
    Kezd eldurvulni a játék a győriek részéről

71
    A Gyirmót gólt szerzett! Egy óriási védelmi hiba után, ANDORKA PÉTER viheti kapura a labdát, átemeli a labdát a kapus felett, majd a kapuba passzol.

70
    Keke megy el a szélen, elviszi embere mellett, majd középre teszi Jovánczainak, leveszi és 5 méterről a kapu mellé lő!
    Gólok: 53. Laczkovich (bünt.) – 19. Tóth, 71. Andorka

Budaörs: Hrabina – Pleván (75' Házi), Hegedűs, Csobánki, Rajnay – Ódé, Ferkó, Laczkovich – Tüske (56' Sajbán M.), Herczeg (46' Keke), Jovánczai

Cserék: Keke, Sajbán, Házi

Gyirmót FC Győr: 1. félidő: Somogyi – Hajba, Balog, Dr. Kardos, Farkas – Lázár, Erős, Kelemen, Kovács – Tóth, Illés
    2. félidő: Holczer – Sós Graszl Lengyel Farkas Márk – Cseri, Papp, Kovács Dániel – Magasföldi – Andorka, Beliczky