Balmazújváros – Bagi TC '96 12:0 (vége) | Budaörs – Gyirmót 1:2 (vége) | Cigánd – Hajdúböszörményi TE 2:1 (vége)
MTK Budapest FC – FK DAC 1904 3:2 (vége)
Budaörs
1:2 (0:1)
Gyirmót FC Győr
kedd 04.02.2014, 14:30 • Budaörsi SC Sporttelep, Budaörs • Felkészülési mérkőzések

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:30 - kor kezdődik.

A Budaörs csapata folytatja a felkészülést, már csak szűk egy hónap van a tavaszi szezon "folytatásáig". Eddig 3 felkészülési mérkőzésen vannak túl, amelynek két győzelem és egy vereség a mérlege. Ezúttal egy jóval erősebb ellenfél lesz az árok utcai sportpályán, hiszen a másodosztályú Gyirmót csapatát fogadják.
    A vendégek a másodosztály stabil csapata, jelenleg a nyolcadik helyen vannak, a szezon során felemás teljesítménnyel. A győri gárda jóval erősebb játékosállományt tudhat magáénak, mint a budaörsi csapat, ezáltal itt a remek lehetőség, hogy felmérjék erejüket és megmutathassák, hogy nem a harmadosztályba valók!

1

2
    A hazaiak kezdték a mérkőzést.

3
    A középpályán zajlik a játék.

5
    A felek egyelőre csak tapogatóznak, egyik se mer támadni.

6
    Kezd letámadni a Budaörs.

7
    Tüske megy el a jobb szélén... Egészen a 16-osig vezeti, majd lő... Mellé megy.

9
    Kezdi átvenni az irányítást a hazai gárda.

10
    Eddig jól védekezik a Gyirmót.

11
    Beszorul térfelére a vendég csapat.

12
    Tüske kerül nagy ziccerbe! Elviszi három védő között, majd 16-ról lő... A kapus véd óriásit, a kipattanó a védőké.

13
    Kezd feljönni a vendég csapat.

14
    Tóth viszi be a büntetőterületen belülre, majd lő! Hrabina szedi ki a bal alsóból.

16
    Kezd kiegyenlített lenni a mérkőzés, a meccs elején kialakult budaörsi fölény eltűnt...

17
    Letámad a Gyirmót!

18
    A vendégek jutnak szabadhoz a kaputól 35 méterre.

19
    A Gyirmót gólt szerzett! A szabadrúgást beívelik a kapu elé, amit a kapus mellett TÓTH NORBERT fejel a kapu bal sarkába.

20
    Kezd összeomlani a hazaiak védelme.

21
    Ódé alszik el a szélen, amit a vendég támadók ki is használnak, Kelemen megy el a szélen, majd beadja a kapu elé... Illés fejel nem sokkal mellé!

22
    Herczeg kap jó labdát a kígyónál, leveszi , majd egyből kapura szúrja... Kapufa! Gyönyörű lövés volt!

23

25
    Egy védői hiba után, a kapus ment! Szöglet következhet.

26
    Kis szöglet, Herczeg támad le és szerezz labdát.

27
    Az elmúlt pár percben a győriek uralták a mezőnyt.

29
    Tüske szerezz labdát! Kicselezi védőjét, majd 10-ról lő, de mellé megy!

30
    Jól védekeznek a hazaiak!

31
    Jól támad ki a hazai csapat, de Ódé a felezőnél elveszíti a labdát, jöhet a kontra!

32
    A kontrából Kovács megy el, majd 15-ről lő, Hrabina véd nagyot!

33
    Most inkább a középpályán zajlik a játék.

34
    Nagyon jó a mérkőzés irama.

35
    Tüske kap remek labdát, leveszi mellel, felteszi a levegőbe, de az érkező Jovánczai rosszul veszi át!

37
    Jovánczai cselez ki két védőt, majd 15-eól tisztán lő... Somogyi véd nagyot, szöglet.

38
    A szögletét Laczkovich végzi el, de nem elég pontos, a védők kifejelik.

39
    Ismét támadásban a vendégek!

40
    Egyik pillanatban a hazai, majd a vendég térfélen a labda, jó iramban zajlik a mérkőzés.

41
    Szabadrúgáshoz jutnak a vendégek Illés révén.

41
    A beadás jól jön, de az érkező támadó lesről indult.

42
    Máris a másik oldalon járunk... Ódé fut lesre!

43
    Pléán marad le emberéről, ak lefordul, majd 25 méterről jóval fölé lő!

44
    A középpályán harcolnak a felek a labdáért.

45

Remek első félidőt láthattunk, gyors irammal, mozgással és remek jó lövéssel.
    A mérkőzés eddig teljesen kiegyenlített, meglátjuk mi lesz a második játékrészben.

46

46
    Csere a Budaörs-nél/nál: lemegy Herczeg, bejön Keke.

52
    Tüske megy el a szélen, beviszi a 16-oson belülre a labdát, de lerántotják, büntető!

53
    A Budaörs gólt szerzett! LACZKOVICH DONÁTH a bal alsóba vágja a labdát a büntetőből!

54
    A gól után letámadnak a hazaiak! Jovánczai megy el a szélen, de szerelik a védők, szöglet!

55
    A szöglet jól jön, Tüske fejelhet tisztán és 3 méterről a kapus kezébe fejel!

56
    Csere a Budaörs-nél/nál: lemegy Tüske, bejön Sajbán M..

58
    A vendégek vezetnek fel egy szép támadást. A csatár elmegy a szélen, majd beadja... Csobánkj rúgná el, de luftot rúg, majd Tóth lő, de fölé megy!

59
    Kezdi átvenni a mezőnyben az uralmat a Gyirmót.

60
    Jól védekezik a BSC.

61
    A középpályán zajlik a mérkőzés.

62
    Feljebb tolt középpályával letámad a Budaörs.

63
    Remekül járatják a labdát ellenfelük térfélen.

64
    Majd ismét a vendégek támadhatnak.

65
    Egy megelőző szerelés után szöglethez jut a győri gárda.

66
    A beadás nagyon gyenge a védők könnyedén szabadítanak fel.

67
    Felszabadult a hazai kapu, ismét támadhatnak a hazaiak!

68
    Sajbán kap jó labdát, felviszi a 16-osig, de mielött lőne, szerelik.

70
    Keke megy el a szélen, elviszi embere mellett, majd középre teszi Jovánczainak, leveszi és 5 méterről a kapu mellé lő!

71
    A Gyirmót gólt szerzett! Egy óriási védelmi hiba után, ANDORKA PÉTER viheti kapura a labdát, átemeli a labdát a kapus felett, majd a kapuba passzol.

72
    Kezd eldurvulni a játék a győriek részéről

73

74
    A vendégek járatják a labdát a felezőnél.

75
    Csere a Budaörs-nél/nál: lemegy Pleván, bejön Házi.

76
    Fáradnak a hazaiak.

78
    A vendégek abszolút mezőnyfölényben játszanak.

79
    Jól védekeznek a budaörsiek

80
    Folyamatosan támadásban vannak a győriek.

82
    Ismét egy védelmi hiba a hazaiaktól, de a kapus tisztázni tud szögletre.

83
    A beadás veszélytelen.

84
    A középpályán járatják a labdát a hazaiak.

86
    Kezdi ismét átvenni a mérkőzés irányítását a BSC.

87
    Remekül tartják magukat a vendégek.

88
    Remekül megy el Sajbán a szélen, beadja, érkezik a kapus.

89
    A végén még beszorítja ellenfelét a győri gárda a térfélére.

Egy kevésbé színvonalas második félidőben 1-1 gól született, ahol végig tartotta a lépést a hazai csapat az egy osztállyal feljebb játszó ellenfelével szemben. (16:08:28)
    Gólok: 53. Laczkovich (bünt.) – 19. Tóth, 71. Andorka

Budaörs: Hrabina – Pleván (75' Házi), Hegedűs, Csobánki, Rajnay – Ódé, Ferkó, Laczkovich – Tüske (56' Sajbán M.), Herczeg (46' Keke), Jovánczai

Cserék: Keke, Sajbán, Házi

Gyirmót FC Győr: 1. félidő: Somogyi – Hajba, Balog, Dr. Kardos, Farkas – Lázár, Erős, Kelemen, Kovács – Tóth, Illés
    2. félidő: Holczer – Sós Graszl Lengyel Farkas Márk – Cseri, Papp, Kovács Dániel – Magasföldi – Andorka, Beliczky