Balmazújváros – Bagi TC '96 12:0 (vége) | Budaörs – Gyirmót 1:2 (vége) | Cigánd – Hajdúböszörményi TE 2:1 (vége)
MTK Budapest FC – FK DAC 1904 3:2 (vége)
MTK Budapest FC
3:2 (0:0)
FK DAC Dunaszerdahely 1904
kedd 04.02.2014, 15:00 • Budafok, Promontor utcai műfüves pálya • Felkészülési mérkőzések

Vége is. A játék képe kiegyenlített volt, azoban több helyzete volt az MTK-nak, megérdemelten nyertek. A második félidő mozgalmas volt, és izgalmas, 5 góllal, de az iram így sem volt nagy. Az MTK megnyerte végül az edzőtábor előtti utolsó meccsüket is. Köszönöm a figyelmet! (16:38:54)

90
    Labdát szerez a DAC, de csak a saját 16-osuknál, nem lesz idejük felérni.

89
    Az MTK-é a labda, most már nem támadnak, úgy néz ki megvan a meccs.

88
    Ismét a vendég kapusnak volt dolga, egy előrevágott labdát kellett felvennie Eppel elől.

87
    Kanta lőtt 32-33 méterről, Penska kint volt, de a labda fölé szállt. Jó észrevétel volt!

87
    Torghelle lőtt 20 méterről, nem sokkal ment mellé!

86
    Eppel feje fölött éppen csak elcsúszott egy ívelés, így a kimozduló Penska simán fogta.

85
    Labdát szereznek a hazaiak, és egyelőre tartják is.

83
    Nyom a DAC az egyenlítésért, beszorult az MTK.

82
    Csere a DAC-nál: lemegy Matus, bejön Dzibela.

81
    Ebből sem lett most semmi.

81
    Vendég szöglet jöhet, Nagy blokkolt egy beadást.

80
    Az MTK gólt szerzett!
    KANTA JÓZSEF a bal alsóba lőtte a büntetőt, 3-2!

79
    Kristo reklamálásért kapta a sárgát.

79
    11-essel jöhet az MTK! Kwin vágta fel Eppelt, Kanta végzi el.

78
    A Dunaszerdahely gólt szerzett!
    GÓÓL! Ismét egyenlít a DAC! Nvrkovic tette le lövésre a labdát, és kapásól, kb. 20 méterről nagy gólt lőtt a kapu közepébe MATUS, 2-2!

77
    Nem lett semmi ebből a sarokrúgásból sem.

76
    Egy távoli lövést vágott ki Kállnoky-Kis szögletre, nem kellett volna, mert Hegedűsé lett volna a labda.

75
    A Dunaszerdahelynek ideje sem volt örülni, mennek előre most is az egyenlítésért.

73
    GÓÓL! Azonnal válaszol az MTK! BESE egy szép csel után a 16-osról lőtt nagy erővel a kapuba, 2-1!

72
    GÓÓL! Nagy gól, kb. 23-24 méterről, szemben a kapuval lőtt HRAZDICSEK, miután párat tolt a labdát, és a jobb alsót lőtte ki, segítségére volt a kapufa is, 1-1!

71
    Kállnoky-Kis vágta előre a labdát Torghelle felé, hosszú volt.

70
    Martinky fejelt 7 méterről tisztán, szerencséje van az MTK-nak, hogy nem ment be, mellé!

67
    Kanta tette ki Beséhez a labdát, aki szépen vitte fel a labdát, majd visszatette Kantának, aki megcsinálta jól a cselt, 14 méterről lőtt középről, de lövését blokkolták.

66
    Kwin lőtt kapura, nagyot védett Hegedűs.

66
    Hrazdicsek ívelését Eppel fejelte ki.

65
    Most jöhet a szabad, ívelés lesz.

64
    Rodenbücher volt szabálytalan, lerántotta ellenfelét, Nguekamot, aki lent is maradt.

63
    Eppel volt lesen.

62
    Ebben most nem volt veszély.

62
    Torghelle kap szabadrúgást, Kanta íveli fel.

61
    Nguekam volt lesen.

59
    És most a csere a sérülés miatt. Snirc helyén Boya.

58
    Snirc a sérült a játékos, hazai bedobással folytatódik a meccs.

57
    Komoly a dolog, csere lesz.

56
    A vendégek egyik játékosát kell ápolni.

55
    Csere a DAC-nál: lemegy Steinhübel, bejön Hrazdicsek.

52
    GÓÓL! EPPEL cselezgetett a 16-os sarkánál, bepasszolta a labdát Torghellének, aki szépen visszatette elé, így Eppel 7 méterről a kapuba lőhetett, 1-0!

50
    Bese kezére pattant a labda az ellenfél 16-osán belül egy bedobás után, így jöhet a Dunaszerdahely.

49
    Közben MTK szöglet, amit a vendégek kivágtak a mezőnybe.

47
    A DAC-nál pedig Taran helyett Martinky a pályán.

47
    Mindkét csapat cserélt egyet a szünetben. A hazaiaknál Poór Patrik helyén Kelemen Dávid folytatja.

46

Kiegyenlített a játék az első félidőben, mindkét csapatnak 1-1 nagy helyzete volt a félidő közepe táján. Az elején a DAC, később az MTK birtokolta többet a labdát. Hamarosan folytatódik a meccs!

45+1

45
    A félpályánál kap szabadrúgást az MTK.

44
    Les miatt kifelé fúj a bíró, jöhet az MTK.

42
    Kontrázott a Dunaszerdahely, Labuda beadását Nguekam elől fejelték el, majd Bese vágta ki a labdát.

40
    A szöglet utáni kavarodásban Rodenbücher lőtte középre a labdát, Torghelléről pattant éppen mellé.

39
    Hajdú vágta előre a labdát Csíkynek, aki jól ment föl a 16-osig, beadását Penska ütötte szögletre.

38
    Nguekam felé az előrevágott labda, de nincs belőle semmi. Előtte Vukmir vesztett labdát.

37
    Causic maradt most lent, de már jól van, megy tovább a játék.

36
    Újabb sérülés miatt áll a játék.

35
    Torghellétől pattant el a labda, jöhet a DAC. Az elmúlt percekben ismét a mezőnyben zajlik a játék.

33
    Folytatódik a mérkőzés.

31
    Kristo maradt lenn, áll a játék.

28
    Rögtön a túloldaon is gólhelyzet! Nguekam mehetett egyedül a kapu felé egy eladott labdával, 13-14 méterről lőtt, a jól kimozduló Hegedűs nagyot védett, és a labda is jó helyre, a mezőnybe pattant.

27
    Kanta ívelését Kállnoky-Kis fejelte a felsőlécre!

27
    Újabb MTK szöglet jöhet, most a másik oldalról, jobbról.

26
    A kis szöglet nem okozott veszélyt.

26
    Az első hazai szöglet következik.

25
    Ismét a félpályától pár méterre kap szabadot az MTK, most is Kanta, de ezúttal nincs ívelés.

23
    Kifejelték a labdát, majd szabadrúgás kifelé.

22
    Torghelle kapott szabadrúgást, Kanta íveli majd be messze a 16-ostól.

20
    Kwin kb. 20 méterről eleresztett lapos lövése a jobb sarokba tartott, Hegedűs könnyen fogta.

19
    Kiegyenlített mezőnyjáték folyik most.

17
    Torghelle fejelte Bese elé a labdát, aki 13 méterről lőtt kapásból, mellé! Szép volt!

15
    Torghelle szerzett harcosan labdát, de ellene fújt a bíró.

13
    Kanta passza után Csíky cselezgetett a 16-osnál, kifelé fújt a játékvezető.

12
    Kristo lőtt jó 25 méterről, sokkal fölé.

9
    Kanta ívelhetett szabadrúgásból a félpálya környékéről, de ez mindenkinek hosszú volt.

8
    Továbbra is inkább a DAC birtokolja a labdát, de nem tudnak veszélyes helyzetet kialakítani.

6
    A szöglet után az MTK-é a labda.

6
    Az első szöglet jöhet a meccsen, a Dunaszerdahely végezheti el.

5
    Veszélyes ívelés is lehet a vendég szabadrúgásból, ami kb. 30 méterre a kaputól, a balszélről jöhet.

3
    A vendégeknél a labda főleg, helyzet nincs.

1
    Az MTK a hagyományos fehér-kék mezében játszik.

1
    A sárga-kékben játszó Dunaszerdahely kezdte a meccset.

1

MTK Budapest FC: Hegedűs – Nagy, Kállnoky-Kis, Poór, Hajdú, Vukmir – Kanta, Rodenbücher, Csíky, Bese – Torghelle
    Cserék: Groppioni – Eppel, Kelemen

FK DAC Dunaszerdahely 1904: Penska – Matus, Causic, Taran, Kwin – Kristo, Snirc, Labuda, Steinhübel – Nvrkovic, Nguekam
    Cserék: Pernicki – Hradicsek, Adiaba, Boya, Dzibela, Jazvin, Rezia, Klinen, Martinky.

Szombaton az MTK csapata Törökországba utazik edzőtáborba, előtte a keddi edzőmeccs lesz az utolsó. A budapestiek ellenfele ezúttal a Dunaszerdahely lesz, akik jelenleg a szlovák bajnokság utolsó helyén állnak.
    Az MTK-nak eddig jól sikerült a felkészülés, sorra nyerik a mérkőzéseket, kérdés, hogy a bajnokságra is kitart-e a jó forma, és sikerül-e bent maradni az első osztályban.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.