FC Schalke 04 – 1899 Hoffenheim 4:0 (vége) | Borussia M'gladbach – FC Augsburg 1:2 (vége) | VfB Stuttgart – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 2:2 (vége)
Hannover 96 – Bayer Leverkusen 1:1 (vége) | VfL Wolfsburg – Bayern München 1:6 (vége) | Hamburger SV – Eintracht Frankfurt 1:1 (vége)
Norimberk – Werder Bremen 0:2 (vége)
VfL Wolfsburg
1:6 (1:1)
Bayern München
szombat 08.03.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

Írnám azt, hogy a bajorok a mai mérkőzésén fenomenálisan játszottak, de ez így összességében nem igaz. Még a második félidőre sem igaz, ellenben a második félidő 63. percétől a 80. percéig.. Amit ott láttunk, az felejthetetlen.. Ki merem jelenteni, hogy ilyen 17 percet még soha egy csapat sem produkált. A bajorok 17 perc alatt öt gólt rúgtak egy nagyon jó erőkből álló, BL helyezésért küzdő, kifejezetten jól, veszélyesen játszó Wolfsburgnak. Elképesztő, amit a bőrnadrágosok abban a pár percben mutattak, fantasztikus, leírhatatlan. A 63. percig nemhogy az 1:6-nak, de még az 1:3 sem voltak jelei. Egy csapásra váltottak a bajorok, úgy, ahogy senki más nem tudna, mintha más bolygóról érkeztek volna. "Űrfoci" a javából! A vendéglátókat vastapssal jutalmazták a meccs végén a hazai szurkolók, nem is tehettek volna mást. Mindent megtettek a győzelemért a hazaiak, nem rajtuk múlott. Ma bármely más csapat kikapott volna a müncheni gigásztól, ebben biztos vagyok. Felejthetetlen mérkőzés volt, felejthetetlen 17 perc..

Köszönöm a figyelmüket! (17:25:15)

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

88
    A hazaiak éltetik kedvenceiket, nem is tehetnek mást. Becsülettel mentek előre, akármilyen furcsán is hangzik, nem rajtuk múlott.

87
    Neuer kaparint meg egy bal oldali beadást. Jól védett ma a németek első számú hálóőre.

86
    Már mindkét csapat a találkozó végét várja, nem is csoda, bár a bajorok élvezik a játékot.

85
    De Bruyne helyett Malanda.

85
    Öt perc van hátra a rendes játékidőből.

83
    Már rég eldőlt minden, csak a gólarány kérdéses.

82
    Fenomenálisan játszanak a vendégek a második félidőben, annak is a második felében.

81
    Egész egyszerűen a bajorok játékára nincs és nem is lehet ellenszer, szárnyalnak.

80
    A Bayern gólt szerzett!

Megvan a hatodik is! MARIO MANDŽUKIČ kap remek labdát Müllertől. A horvát egészen közelről, becsúszva juttatja a labdát Benaglio kapujába.

80
    Tíz perc van hátra a rendes játékidőből.

79
    Caligiuri le, Schäfer be.

79
    Arnold helyén Polak.

78

Itt az ötödik! Robben jobb oldali beadására THOMAS MÜLLER robban be és csukafejessel, nyolc méterről védhetetlenül a hálóba fejel!

77
    Nagyon magas színvonalú, jó iramú a találkozó.

76
    Kézben tartja a találkozót a müncheni gigász, nem forog veszélyben a győzelmük.

75
    De Bruyne tüzel kapura, de lökete toronymagasan kapu fölé száll.

Gólok: 17. Naldo – 27. Müller, 63. Müller, 66. Mandžukić, 71. Ribéry, 78. Müller, 80. Mandžukić

Lapok:   58. Medojević (WOL)

VfL Wolfsburg: Benaglio – Ochs, Naldo, Knoche, Rodríguez – Caligiuri (79. Schäfer), Arnold (79. Polak), de Bruyne (85. Malanda), Medojević, Perišić – Dost
    Cserék: Grün – Schäfer, Klose, Malanda, Polák, Olić, Kutschke

Bayern München: Neuer – Rafinha, Boateng, Dante, Alaba – Robben, Shaqiri (56. Alcântara), Lahm (67. Martínez), Kroos (57. Mandžukić), Ribéry – Müller.
    Cserék: Starke – van Buyten, Alcântara, Martínez, Schweinsteiger, Mandžukić, Pizarro

Játékvezetők: Welz – Foltyn, Thomsen

Nézőszám: 30 000