Videoton FC II. – Orosháza FC 3:2 (vége) | Bölcskei SE – Szeged 2011 1:1 (vége) | Tolle UFC Szekszárd – ESMTK 2:4 (vége)
Bajai LSE – Dunaharaszti MTK 0:0 (vége) | Gyula – FC Dabas 1:0 (vége) | Monor SE – Komlói Bányász SK 1:1 (vége)
Soroksár – Rákosmente KSK 2:0 (vége)
Soroksár SC
2:0 (1:0)
Rákosmente KSK
szombat 08.03.2014, 14:30 • Haraszti út • NBIII - Közép csoport

A viszonylag kiegyenlített első félidő után a másodikban többnyire hazai fölény uralkodott a pályán, Lovrencsics 82. percben szerzett góljával pedig eldöntötte a három pont sorsát. A Rákosmentének is megvoltak a gólszerzési lehetőségei, ugyanakkor a Soroksár megérdemelten tartotta hazai pályán a három pontot. Ezzel a győzelemmel a hazaiak elképesztő győzelmi sorozata folytatódott, magabiztosan vezetik a tabellát. (16:20:05)

90+2
    Tarczy kirúgása után a játékvezető lefújta a mérkőzést.

90+1
    Még a hosszabbításban is volt egy gólszerzési lehetőség, ezúttal a vendégek előtt adódott. Balról ívelhettek be szabadrúgást, a labda veszélyesen ment el mindenki előtt.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    A Soroksár már jócskán játszik az idővel, ők már igazán nem akarnak rohanni.

87
    A vendégek megnyomják az utolsó perceket, a betömörült hazai védekezéssel szemben azonban nincsenek könnyű helyzetben.

85
    A vendégek ívelhettek be szabadrúgást a hazai kapu elé, az ötösön magabiztosan jött Tarczy és szedte össze a labdát.

84
    Urbán jött be a lecserélt Lisztes helyett.

83
    A vendégek ívelhettek be jobbról szögletet, középen szabálytalanság miatt azonban már a Soroksár jöhet kifelé szabaddal.

82
    A Soroksár gólt szerzett!
    Nagy valószínűséggel eldőlt a három pont sorsa. Hodgyai ugratta ki a leshatáron LOVRENCSICS BALÁZST, aki ziccerben vihette kapura, 12 méterről pontosan célozta meg a jobb sarkot, Komora nem védhette.

81
    Ahogy telik az idő egyre többet kockáztatnak a vendégek, ezzel több lehetősége van a Soroksárnak.

79
    Balogh kapott jó labdát a jobb oldalon, beadása viszont nagyon csúnyára sikeredett, kirúgással jöhet a Rákosmente.

78
    Lovrencsis vitte bal oldalon, éles szögből szúrta rá, Komora vetődéssel tolta ki a labdát.

77
    Hamed vállalta el a vendégek szabadrúgását, 18 méterről szépen tekerte el a hazai sorfal fölött, Tarczy kapus azonban magabiztosan védett.

76
    Szénásit buktatták a hazai tizenhatos előtt, veszélyes helyről végezhet el szabadot a Rákosmente.

74
    Hamed néhány percen belül két gólt is szerezhetett volna, a szerencse azonban most se volt mellette. A hazai kapu elé belőtt labdát hat méterről estében tette kapura, centikkel ment mellé.