Tatabánya – BFC Siófok 0:1 (vége) | Békéscsaba – ZTE 0:0 (vége)
FC Tatabánya
0:1 (0:0)
BFC Siófok
péntek 14.03.2014, 14:30 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Merkantil Bank Liga

Vége a meccsnek! Megérdemelten nyert a Siófok a második félidei játékuk alapján. Nem volt jó meccs, a végén sajnos sok volt szabálytalanság is. A Siófok így továbbra is harcban áll a feljutásért, a Tatabánya pedig nagyon nehéz helyzetbe került.
    Köszönöm a figyelmet! (16:21:54)

90+2
    Nem lett belőle semmi.

90+2
    Paprikás a hangulat a végén, a Siófok jöhet szabadrúgással a 16-os bal sarkától nem messze.

90+1
    A szabadrúgás után tartja a labdát a Siófok.

90
    Almási 1 perc alatt kiállíttatta magát, Horváthot rúgta fel nagyon csúnyán, jogos a második sárga.

89
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nagy (FGSZ Siófok).

89
    A mérkőzés első sárgája Almásié és Nagyé, kakaskodásért.

89
    Bogáti beadását fogta Dombai.

88
    Az utolsó percekben is a hazaiak kapuja előtt a labda.

86
    A szöglet után még egy szöglet jöhetett, Horváth fejelt mellé nem sokkal.

85
    Kontrázott a Siófok! Kettő az egy ellen vihették a labdát, ha Nagy beadja a labdát, valószínűleg 0-2 lenne az állás, de tovább akarta vinni, így szöglet.

84
    Pál András indult meg pár jó csellel, de rosszul gurított középre.

83
    Móri volt lesen, nem megy a támadás a hazaiaknak, pedig a hajrá következik most már.

81
    Birtalan labdája beadásnak mély, lövésnek rövid volt, mindenesetre kirúgás jöhet.

80
    Most talán lehet valami! Kb. 5 méterre a 16-os jobb sarkától jöhet szabadrúgással a Tatabánya.

79
    Ha nem sikerül pontot mentenie a hazai csapatnak, kilátástalan helyzetbe fognak kerülni, nehéz lesz így bent maradni...

77
    Cserél Horváth Károly is! Ivancsics Gellért helyén Bogáti Péter.

76
    Most a csere! Hullám Attila helyén Kis Szabolcs.

Pörge Béla

Gólok: 55. Horváth P.

Lapok:   89. Almási (FCT) – 89. Nagy (SIO)   90. Almási (FCT)

FC Tatabánya: Dombai – Almási, Szamosszegi, Papizsanszkij, Besztercei – Ludánszki, Bozsik, Hullám (Kis, 76.), Batizi-Pócsi – Weitner (69, Birtalan), Czanik (67., Móri)
    Cserék: Farkasdi – Birtalan (69.), Bakos, Gyürki, Kis (76.), Szabó, Móri (67.)

BFC Siófok: Tajti – Kiss, Novák, Tímár, Papp – Pál, Nagy, Fülöp, Futó, Ivancsics (77., Bogáti) – Dajic (46., Horváth P.)
    Cserék: Ambrusics – Fehér, Peszmeg, Bogáti (77.), Horváth (46.), Vass, Papp

Játékvezetők: Botló; Iványi, Theorodis, Sipos