Szombathelyi Haladás – KTE-Phoenix Mecano 1:0 (vége) | Diósgyőri VTK – Lombard Pápa FC 2:1 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
1:0 (0:0)
KTE-Phoenix Mecano
péntek 14.03.2014, 17:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

Győzött a Haladás, de ezen a meccsen a hazaiak is csak a három megszerzett pontnak örülhetnek. Alacsony színvonalú találkozón rengeteg hiba mindkét részről, egy remek támadás végén Gyurján jól eltalált lövése azonban eldöntötte az összecsapást.
    A Haladásnál megtört a jég, gólt szereztek, ezzel együtt győzni is tudtak igen hosszú szünet után.
    A Kecskemét nem igazán volt kapura veszélyes, ám néhány perccel a vége előtt mégis majdnem sikerült kiegyenlíteniük.
    A végeredmény tehát Haladás – Kecskemét: 1-0!
    ---- (18:54:06)

90+2
    Utolsó perc. Pavicevic maradt lesen.

90+1
    A középpályán folyik a játék, pedig a Kecskemétnek előre kéne játszania. Eninful próbálja is előre tenni, de Simon lekapcsolja.

90+1
    Kettő perc lesz a ráadás.

90
    Radó András hagyja el a pályát, Tóth Péter érkezik, az utolsó csere, vélhetően taktikai.

90
    Szécsi harcol a középpályán, még próbálkozik a KTE.

89
    Még egy cseréhez készül a Hali.

89
    Balázs adta be jobbról, Pavicsevics fejelt kapura hat méterről középen, Rózsa hatalmas bravúrral hárított!

88
    Továbbra is rendkívül sok a pontatlanság mindkét részről.

87
    Guzmics kissé belesérült az előző jelenetbe, húzza a lábát továbbra is.

86
    Guzmics rúgott bele Pekárba, besárgul a szombathelyi védő is.

86
    Ezzel a Haladás góllal született meg az 55. percben nagyon hosszú idő után az első szombathelyi gól idén.

85
    Balázsra pattant vissza a labda a középvonalnál, bedobás a hazaiaknak.

85
    Lesen állítják meg a Haladás akcióját, most hátul adogat a KTE.

84
    Varga remekül mentett középen, egy jobb oldali beadásnál keresték középen Medgyest.

83
    A kecskeméti akció megfeneklett a jobb oldalon, az ellentámadásból pedig szögletet harcol ki a Szombathely a jobb oldalon.

82
    Gyorsan elvégzett szabadrúgást követően túl hosszú az indítás Patvaros irányába, kirúgással jöhet Rózsa.

81
    Pekár ívelte középre, Szécsi elől végül sikerült kifejelni, most egy hazai kontra futott a bal oldalon, Medgyes azonban nem tudta becsapni Forrót.

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 55. Gyurján

Lapok:   20. Simon (HAL), 73. Halmosi (HAL), 86. Guzmics (HAL) – 19. Karan (KTE), 32. Szalai (KTE), 69. Forró (KTE)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Rózsa – Guzmics, Schimmer, Iszlai (Medgyes 46'), Fehér – Nagy G., Bosnjak, Németh M. (Gyurján 46') – Simon, Halmosi – Radó (Tóth P. 90')
    Cserék: Gyürü – Szakály, Zsirai, Gyurján, Tóth, Medgyes

KTE-Phoenix Mecano: Poleksic – Varga, Forró, Karan – Nagy P. (Pekár 46'), Eninful, Lamine (Bebeto)(Pavicevic 64'), Farkas – Szalai (Patvaros 46'), Szécsi – Balázs
    Cserék: Németh V. – Simon, Patvaros, Pavicevic, Savic, Gyagya, Pekár

Játékvezetők: Becséri Dániel – Kispál Róbert, Takács Gábor